راهنمای خرید تبلت تا قیمت ٣٠ میلیون تومان

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

اگر برای خرید تبلت بودجه‌ای بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان اختصاص داده‌اید، پس می‌توانید از بین بهترین مدل‌های موجود در بازار با خیال راحت دست به انتخاب بزنید. در این ویدیو به سه تبلت قدرتمند در این محدوده‌ی قیمتی می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای اولین گزینه باید آیپد پرو ۱۱ اینچی ۲۰۲۱ را پیشنهاد دهیم که حدود ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد. اپل سال‌هاست در بازار تبلت‌ها بیشترین سهم را در اختیار دارد و کاربران زیادی همچنان به تبلت‌های این شرکت علاقه نشان می‌دهند. مدل‌های آیپد پرو هم از همه نظر فوق‌العاده هستند و می‌توانند تمام نیازهای کاربران را به خوبی برطرف کنند.

اگر هم می‌خواهید از بین تبلت‌های سامسونگ دست به انتخاب بزنید، خرید گلکسی تب S8 را پیشنهاد می‌کنیم که حدود ۲۷ میلیون تومان قیمت دارد. این تبلت در بین نمونه‌های اندرویدی یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شود.

تبلت‌های سرفیس مایکروسافت هم طرفداران پروپاقرص زیادی دارند و سرفیس پرو ۸ با قیمت حدودا ۲۹ میلیون تومانی از ویژگی‌های بسیار جذابی بهره می‌برد. این تبلت مبتنی بر ویندوز است و می‌تواند جای لپ‌تاپ را به‌خوبی پر کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه