طرز تهیه کوکی ارده عسلی

مواد لازم

مواد مقدار
گردو یک پیمانه
بادام یک‌ پیمانه
عسل یک‌ سوم پیمانه
ارده یک چهارم پیمانه
کنجد به مقدار لازم

زمان پخت: ۱۰ دقیقه
خرید مواد لازم از دیجی‌کالا

طرز تهیه کوکی ارده عسلی

۱.
اول از همه فر را با دمای ۱۷۰ درجه روشن کنید تا داغ شود. سپس بادام‌ها و گردو‌ها را داخل خرد‌کن بریزید تا مقداری خرد شوند. در یک ظرف دیگر ارده و عسل را باهم مخلوط کنید و مغز‌های خرد شده‌ گردو و بادام را به ارده و عسل اضافه و مخلوط کنید تا به غلظت مورد نظر برسد.
۲.
بعد از آنکه مخلوط به غلظت مورد نظر رسید دستتان را چرب کنید و به اندازه‌ یک گردوی کوچک از مخلوط برداشته و گرد کنید و سپس داخل کنجد بغلتانید و روی کاغذ روغنی چرب شده یا ورق نسوز قرار دهید. با پشت لیوان کمی فشار دهید تا صاف شود . داخل فر ۱۷۰ درجه و طبقه وسط فر به مدت ده دقیقه قرار دهید در حدی که دور کوکی‌ها طلایی شود. دمای پایین و بالا و فن روشن برای این پخت مناسب می‌باشد. بعد از بیرون آوردن از فر اجازه دهید داخل یک سینی سرد شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا فیروزی

    آفرین به خانم اسماعیلی.ما درست کردیم سه چهار نفری با شیر بر چرب میهن خوردیم.بسیار خوشمزه.متشکریم.انگار اصلا گرسنه مون نیست.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما