یک چای‌ساز خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

برای دم کردن فوری یک چای خوش‌طعم چای‌ساز بهترین انتخاب است. زمانی که فرصت کمی دارید یا برای پذیرایی از مهمان‌ها آماده کردن چای با این وسیله کار راحتی و سریعی است. در این ویدیو قصد داریم ویژگی‌های یک چای‌ساز خوب را که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کنید، به شما بگوییم تا خرید بهتر و آگاهانه‌تری داشته باشید.

در قدم اول چون چای‌ساز قرار است در ظاهر آشپزخانه‌ی شما تاثیر بگذارد، طراحی و شکل ظاهری محصولی که انتخاب می‌کنید مهم است. همچنین رنگ آن هم نباید زیاد از تم آشپزخانه دور باشد. موضوع بعدی که باید مورد توجه قرار بگیرد، قرار گرفتن روی قوری روی کتری یا به صورت جداگانه روی پایه است. این موضوع کاملا سلیقه‌ای است اما ترجیحا چای در قوری‌ای که روی کتری و بخار آب دم می‌کشد، خوش‌طعم‌تر است.

مورد بعدی بدنه‌‌ی چای‌ساز است که بهتر است دوجداره باشد تا در صورت تماس دست با بدنه، سوختگی ایجاد نکند. در قوری چای‌ساز وجود فیلتر یا همان تفاله‌گیر خیلی مهم است. جنس چینی قوری هم برای دم‌آوری بهتر چای مناسب‌تر است. هنگام خرید چای‌ساز دقت کنید که حتما مجهز به قطع‌کن خودکار باشد.

در ویدیوهای قبل چای ساز میگل مدل GTS 112-03 را جعبه‌گشایی کردیم که کتری و قوری چینی دارد. این چای‌ساز گزینه‌ی خوبی برای خرید است. از مهم‌ترین ویژگی‌های یک چای‌ساز خوب، مجهز بودن به گرم‌نگه‌دار است که مثل یک سماور شعله پایین تا زمانی که نیاز باشد، چای را گرم نگه می‌دارد.

بهتر است محصولی که انتخاب می‌کنید دارای سیم‌جمع‌کن در قسمت پایه باشد. مابقی امکانات ظاهری دستگاه مانند پنل لمسی یا محل قرارگیری دکمه‌ها، دستگیره‌ها، ظرفیت کتری و قوری و… سلیقه‌ای هستند و طبق نیاز شما باید انتخاب شوند. ویدیوهای جعبه‌گشایی چای‌ساز از برندهای مختلف را می‌توانید در ویدیوهای قبلی تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه