بررسی کیبورد گیمینگ تسکو GK 8126؛ غیر مکانیکی ولی باکیفیت

کیبورد تسکو GK 8126 مکانیکال نیست ولی قیمت نسبتا بالایی دارد و به‌عنوان کیبورد گیمینگ به فروش می‌رسد. ولی آیا این کیبورد می‌تواند به‌عنوان یک گزینه‌ی مناسب در نظر گرفته شود؟ در این ویدیو با بررسی این کیبورد به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل GK 8126

این یک کیبورد ۱۰۰ درصدی است و بنابراین از تمام کلیدهای موجود در کیبورد استاندارد بهره می‌برد. علاوه بر کلید‌های استاندارد، از چند کلید اضافه هم بهره می‌برد. در سمت چپ کیبورد هم شاهد ۵ کلید ماکرو هستیم که می‌توانید هر دستوری که در نظر دارید را برای این کلید‌ها مشخص کنید. برای این کار می‌توانید از خود کیبورد استفاده کنید یا از نرم‌افزار ارائه شده برای آن بهره ببرید.

بالای کیبورد هم ۷ کلید میان‌بر تعبیه شده که هرکدام می‌توانند کار خاصی را انجام دهند. تسکو برای ارائه‌ی دکمه‌های اضافی اصلا خساست به خرج نداده و چندین دکمه‌ی اضافی در این کیبورد تعبیه کرده است. تمام بدنه‌ی کیبورد پلاستیکی است و با توجه به پلاستیکی بودن بدنه، کیفیت ساخت خوبی دارد. البته در این زمینه نباید توقع زیادی از آن داشته باشید. معمولا بیشتر کیبورد‌های ممبرین دارای استراحت‌گاه مچ دست نیستند ولی کیبورد تسکو GK 8126 از این مشخصه بهره می‌برد.

کلید‌های کیبورد هم با وجود اینکه مکانیکی نیستند، ولی در کل عمق خوبی دارند و حس خوشایندی را به کاربر منتقل می‌کنند. کیفیت چاپ قرار گرفته روی کلید‌ها هم بسیار خوب است و به این راحتی‌ها پاک نمی‌شوند. برای این کیبورد از نورپردازی RGB استفاده شده که تا حد زیادی قابل شخصی‌سازی است. در کل اگر می‌توانید کمی بیشتر هزینه کنید، می‌توانید سراغ کیبورد‌های مکانیکی بروید ولی اگر علاقه‌ی زیادی به کیبورد‌های مکانیکی ندارید، این مدل هم به خوبی می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما