بررسی کیبورد تسکو TKM 7320 b؛ کیبورد با تاچ‌پد

کیبورد تسکو TKM 7320 b یک کیبورد بی‌سیم است که از تاچ‌‌پد بهره می‌برد و صرفا با استفاده از بلوتوث می‌توانید آن را به سیستم وصل کنید. در این ویدیو به بررسی این محصول پرطرفدار می‌پردازیم.

کیبورد بی سیم تسکو مدل TKM 7320 b

کیفیت ساخت کیبورد تسکو TKM 7320 b مناسب است و با وجود اینکه بدنه‌ی بسیار باریکی دارد، ولی بدنه‌ی آن در کل مقاوم محسوب می‌شود. در مورد کلیدها هم باید بگوییم که اگر ابعاد کلید‌ها بزرگ‌تر بود و فاصله‌ی بیشتری نسبت به یکدیگر داشتند، برای تایپ کردن تجربه‌ی بهتری ارائه می‌کرد. جنس کلید‌ها هم با توجه به قیمت این کیبورد رضایت‌بخش به حساب می‌آید و در این زمینه شاهد مشکل خاصی نیستیم.

سمت راست کیبورد با تاچ‌پد روبرو هستیم که کیفیت بسیار خوبی دارد ولی برخلاف تاچ‌پد لپ‌تاپ‌ها، خبری از قرارگیری دکمه در این بخش نیست و صرفا با دو بار ضربه زدن بر روی آن، می‌توانید کلیک کنید. تاخیر کیبورد و تاچ‌پد پایین است و با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. البته زمانی که می‌خواهید با دو انگشت از تاچ‌پد کیبورد تسکو TKM 7320 b استفاده کنید، حرکت آن چندان روان نیست.

این کیبورد بدون هیچ مشکلی با کامپیوترهای ویندوزی، مبتنی بر MacOS و گجت‌های اندرویدی سازگار است. در مورد راحتی استفاده باید بگوییم که اگر ساعات زیادی از کیبورد استفاده می‌کنید، این بهترین گزینه در این محدوده‌ی قیمتی نیست. اما در هر صورت اگر ساعات زیادی از کیبورد استفاده نمی‌کنید، کیبورد تسکو TKM 7320 b به غیر از کامپیوتر برای تبلت، گوشی و حتی تلویزیون‌های هوشمند هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما