با چقدر هزینه می‌توانید استودیوی خانگی راه‌اندازی کنید؟

اگر قصد دارید به طور حرفه‌ای وارد حوزه‌ی تولید محتوای ویدیویی شوید، احتمالا به فکرتان افتاده که یک استودیوی خانگی بسازید. طبیعتا اولین موضوعی هم که در ساخت یک استودیو مطرح می‌شود، بحث هزینه‌هاست.

اینجا ممکن است سؤالی برایتان مطرح شود: برای راه‌اندازی یک استودیوی خانگی به چقدر هزینه نیاز دارید؟ آیا به طور مثال، می‌توان با ۱۰ میلیون تومان یک استودیوی خانگی مبتدی با امکانات حداقلی فراهم کرد؟

طبیعتا خرید دوربین و لنز، بزرگترین بخش هزینه‌های تأسیس یک استودیوی خانگی را تشکیل می‌دهد و اتفاقا صرفه‌جویی و مدیریت هزینه در همین بخش است که شما را در تأسیس یک استودیوی خانگی جلو می‌اندازد. در این ویدیو به همین موضوع می‌پردازیم، به اینکه چطور می‌توان با مدیریت هزینه‌ها و با امکانات حداقلی یک استودیوی خانگی استاندارد و ایدئال ساخت.

از شما دعوت می‌کنیم که حتما به تماشای این ویدیو بنشینید و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما