داستان هکری که اینترنت کره‌‌ شمالی را هک کرد!

۱۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

بحث در مورد کره‌ی شمالی زیاد است. اگر درباره‌ی این کشور مطالعه کرده باشید، حتما می‌دانید که حاکمیت کمونیستی افراطی کره‌ی شمالی سبب شده که یکی از محدودترین اینترنت‌های دنیا را داشته باشد.

ولی همین اینترنت به شدت محدود هم طی یک ماه گذشته، تقریبا به طور کامل قطع شده بود! اوایل این طور تصور می‌شد که دولت‌های دیگر این کار را انجام داده باشند تا جلوی فعالیت‌های نظامی خطرناک این کشور را بگیرند.

اما پس از تحقیقات مشخص شد که این قطعی اینترنت، کار یک هکر بوده است؛ هکری که موفق شده بود کل اینترنت کشور کره‌ی شمالی را مختل کرده و از کار بیندازد. برای آنکه بدانید ماجرا چه بوده، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما