۳ روش برای درست کردن هات‌چاکلت خوشمزه در خانه

۲ آبان ۱۴۰۱

کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که جز طرفداران هات‌چاکلت نباشد. این روزها که هوا رو به سرد شدن است، یک نوشیدنی گرم می‌تواند بسیار دلچسب باشد. در این ویدیو قصد داریم ۳ روش ساده برای درست کردن یک لیوان هات‌چاکلت خوش‌طعم را به شما آموزش دهیم؛ با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا
  1. روش اول برای درست کردن هات‌چاکلت، استفاده از پودرهای هات‌چاکلت شرکتی است. شما باید این پودرها با آب یا شیر مخلوط کرده و روی حرارت قرار دهید. درجه‌ی حرارت هم اصلا مهم نیست. با این روش شما می‌توانید یک هات‌چاکلت خوشمزه داشته باشید.
  2. روش دوم استفاده از شکلات تخته‌ای است. به اندازه‌ای که دوست دارید شکلات را با آب یا شیر مخلوط کنید و روی حرارت بگذارید. سپس آن را هم بزنید تا یک‌دست شود. نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که بهتر است هات‌چاکلت شما روی حرارت غیرمستقیم قرار بگیرد. نکته‌ی دیگر اینکه اگر شکلاتی که استفاده می‌کنید تلخ است، می‌توانید از مقداری شکر و وانیل استفاده کنید.
  3. روش سوم، استفاده از پودر کاکائو و پودر شکلات و ترکیب آن‌ها با آب یا شیر است. پودر شکلات طعم شیرین به نوشیدنی می‌دهد و پودر کاکائو غلظت آن را بالا می‌برد. برای خوشمزه‌تر کردن نوشیدنی می‌توانید از پودر خامه هم استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با روش‌های درست کردن هات‌چاکلت، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه