ولاگ چیست و چگونه می‌توانیم یک ولاگ خوب ضبط کنیم؟

اگر در سوشال مدیا گشت و گذار می‌کنید، حتما بارها و بارها کلمه‌ی ولاگ به گوشتان خورده. ولاگ، مخفف ویدیو بلاگ Video Blog به معنای ویدیوهایی است که قالب گزارش تصویری دارند. البته نه به معنای گزارش خبری، بلکه موضوع یک ولاگ می‌تواند طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را در بر بگیرد.

مثلا بعضی‌ها از زندگی روزمره‌شان ولاگ درست می‌کنند. عده‌ای دیگر برای معرفی یک برند ولاگ می‌سازند و عده‌ای هم یک لوکیشن خاص را به عنوان سوژه‌ی ولاگ در نظر می‌گیرند. به شخصی که این ولاگ‌ها را می‌سازد هم ولاگر می‌گویند.

اگر در یوتیوب بچرخید، صدها هزار ولاگر پیدا می‌کنید که هر روز هفته یک ویدیو از اتفاقات مختلف زندگی‌شان به اشتراک می‌گذارند. اما آیا همه‌ی این ولاگ‌ها خوب و پرطرفدارند؟ مسلما نه. برای ساخت یک ولاگ خوب و استاندارد، باید مسائلی را رعایت کنید که کیفیت کارتان بالا برود، و مخاطب با شما احساس راحتی کند.

خوشبختانه این مسائل، بسیار ساده هستند و با یک کم تمرین می‌توانید در آن‌ها کاملا حرفه‌ای شوید. در این ویدیو، تلاش کرده‌ایم که بعضی از اصول مهم ساخت ولاگ را به شما آموزش بدهیم. پس از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. مهدی

    بیگ لایک

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما