تریلر انیمیشن «همبرگر فروشی باب» را تماشا کنید؛ یک کمدی معمایی جذاب

۲۴ خرداد ۱۴۰۱

استودیوی قرن بیستم تریلر جدیدی از «فیلم همبرگر فروشی باب» (The Bob’s Burgers Movie) منتشر کرده است؛ فیلمی انیمیشنی، موزیکال، کمدی، ماجراجویی، معمایی بر اساس سریال انیمیشنی به همین نام که برنده‌ی جایزه‌ی امی شده است.

داستان سریال انیمیشنی «همبرگر فروشی باب» از این قرار است که یک رستوران‌دار به نام باب بلچر، به همراه همسر و سه فرزند کم‌توانشان یک رستوران یا بهتر بگوییم یک همبرگر فروشی را اداره می‌کنند. داستان سریال حول اتفاقات و چالش‌های این خانواده بر سر اداره‌ی رستوران می‌گردد و فیلم «همبرگر فروشی باب» هم بر همین اساس و با تمرکز بر یک چالش بزرگ ساخته شده است.

در این پیش‌نمایش کوتاه، شخصیت‌های محبوب سریال را می‌بینیم؛ باب (با صدای اچ جان بنجامین)، لیندا (با صدای جان رابرتز)، تینا (با صدای دان مینتز)، لوئیز (با صدای کریستن شال)، جین (با صدای یوجین میرمن)، تدی (با صدای لری مورفی) و آقای فیشودر (با صدای کوین کلاین) با یک لوله‌ی آب شکسته مواجه می‌شوند که رستوران بلچرز را نابود کرده و برنامه‌های آن‌ها را برای یک تابستان درجه یک خراب می‌کند.

در خلاصه داستان رسمی آمده است: «در حالی که باب و لیندا در تلاشند تا کسب و کار خود را حفظ کنند، بچه‌ها سعی دارند رازی را حل کنند که می‌تواند رستوران خانوادگی آن‌ها را نجات دهد. با افزایش خطرات، این افراد ضعیف به یکدیگر کمک می‌کنند تا امید را به جمع خانواده بازگردانند و برای بازگشت به پشت پیشخوان همبرگر فروشی، جایی که به آن تعلق دارند، بجنگند.»

برنارد دریمن و لورن بوچارد، سازندگان سریال، این فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته‌ی نورا اسمیت و بوچارد کارگردانی می‌کنند.

سریال «همبرگر فروشی باب» در حال حاضر در دوازدهمین فصل خود است و قسمت‌های جدید آن از شبکه‌ی فاکس در حال پخش است. این سریال در حال حاضر برای فصل سیزدهم تمدید شده است.

«فیلم همبرگر فروشی باب» در تاریخ ۲۷ مه (۶ خرداد) در سینماها اکران شد. تریلر رسمی این انیمیشن تماشایی و متفاوت را در بالا تماشا کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پارسا

    پس چرا توی هیچ سایتی نیست اگه ۶ خرداد اومده!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه