تریلر انیمیشن «وندل و وایلد» را تماشا کنید؛ یک کمدی ترسناک دیدنی

جدیدترین تریلر استاپ موشن کمدی ترسناک هنری سلیک با نام «وندل و وایلد» (Wendell & Wild) را که در آن جوردن پیل و کیگان-مایکل کی در نقش دو دیو تلاش می‌کنند تا به سرزمین زندگان برسند تماشا کنید.

این فیلم که ترسناک و به‌ همان میزان هم دوست‌داشتنی توصیف می‌شود، درباره‌ی دو برادر شیطان صفت با نام‌های وندل و وایلد (با صداپیشگی کیگان-مایکل کی و جردن پیل) است که دنیای زیرین را برای رسیدن به سرزمین زنده‌ها رها می‌کنند.

برای فرار از دنیای اموات، آن‌ها از دختری به نام کت الیوت، یک نوجوان سرسخت با روحیه‌ای غمگین و سرخورده (با صدای لیریک راس) کمک می‌گیرند. در تریلری که تماشا می‌کنید، کت بعد از ساعت‌ها گشت و گذار در مدرسه، به کمک خرس عروسکی شیطانی به نام بیرزباب (Bearzabub) می‌رود تا او را از زندان اتاق و میز معلم نجات دهد.

خلاصه‌ی داستان رسمی «وندل و وایلد»، این استاپ موشن را به عنوان یک ماجراجویی کمدی و عجیب توصیف می‌کند که مشابه دیگری ندارد، یک فانتزی متحرک که قانون مرگ و زندگی را به چالش می‌کشد و به طور کامل با هنر استاپ موشن و کاملا دستی روایت می‌شود.

این فیلم توسط هنری سلیک کارگردانی شده است که پیش از این در سال ۲۰۰۹ کارگردانی استاپ موشن تحسین شده‌ی «کارولاین» (Coraline) را بر عهده داشت. سلیک این فیلمنامه را بر اساس کتابی منتشر نشده از سلیک و کلی مک‌لئود چپمن نوشته است، و جردن پیل علاوه بر صداپیشگی، تهیه‌کنندگی آن را از طریق استودیوی تولید فیلم خود به نام «پنجه‌ی میمون» (Monkeypaw Productoins) بر عهده دارد.

«وندل و وایلد» اکتبر امسال از نتفلیکس پخش خواهد شد و در حال حاضر تاریخ دقیق‌تری از زمان اکران آن اعلام نشده است.

منبع: fearhqبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما