بررسی کاور ضد آب دوربین پلوز؛ برای عکاسی زیر باران

با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، میزان بارندگی هم طبیعتا افزایش پیدا می‌کند. اما اگر عکاسی با دوربین حرفه‌ای زیر باران را دوست دارید، باید از کاورهای ضد آب استفاده کنید. در این ویدیو کاور ضد آب دوربین پلوز را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا واقعا برای دوربین DSLR یا بدون آینه شما کاربردی هست یا نه.

کاور ضد آب دوربین پلوز مدل Rainproof مناسب برای دوربین DSLR

کاور ضد آب دوربین پلوز قیمت بالایی ندارد و در شرایط بارانی برای عکاسی و فیلمبرداری بدون شک کاربردی محسوب می‌شود. جنس این کاور مشابه چتر است و بنابراین خیال شما را از بابت نفوذ آب راحت می‌کند. دوخت انجام شده برای این کاور بدون ایراد است و در این زمینه هم نمی‌توانیم مشکل و ضعف خاصی را مطرح کنیم.

قسمتی از کاور که دور لنز قرار می‌گیرد، دو لایه است. بخش پشتی شفاف است و با باز کردن زیپ کاور، می‌توانید این قسمت را دور دوربین قرار دهید. سایز قسمت‌هایی که دور مچ و دور لنز قرار می‌گیرند را می‌توانید تنظیم کنید که این هم یکی از مزایای کاور ضد آب دوربین پلوز محسوب می‌شود. سایز این کاور طوری است که می‌توانید از آن برای انواع دوربین DSLR و بدون آینه استفاده کنید.

البته این کاور بیشتر مناسب لنزهای بزرگی مانند ۷۰-۲۰۰ است و برای لنزهای کوچک‌تر، گزینه‌ی چندان مناسبی محسوب نمی‌شود. بنابراین با توجه به اینکه کار خود را به خوبی انجام می‌دهد، خرید آن را برای عکاسی و فیلمبرداری زیر باران توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما