برچسب AMD Advantage چیست و چرا برخی لپ‌تاپ‌ها از آن بهره می‌برند؟

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

همین ابتدا باید بگوییم که این ویدیو مناسب کاربرانی است که به دنبال خرید لپ‌تاپ گیمینگ هستند. AMD تا چند سال قبل در برابر اینتل حرف زیادی برای گفتن نداشت ولی حالا برخی پردازنده‌های این شرکت عملکرد بهتری نسبت‌های به پردازنده‌های هم‌رده‌ی ساخت اینتل ارائه می‌دهند.

اما در این میان به دلیل اینکه برخی پردازنده‌های AMD قیمت پایین‌تری نسبت به اینتل دارند، تعدادی از شرکت‌های سازنده‌ی لپ‌تاپ‌های گیمینگ مقرون‌به‌صرفه از آن‌ها بهره می‌برند و برای دیگر قطعات هم خساست به خرج می‌دهند. به همین خاطر برخی از این لپ‌تاپ‌ها از نظر عملکردی عالی هستند ولی از طرف دیگر از مثلا نمایشگر ضعیف استفاده می‌کنند. AMD از این شرایط راضی نبود و در نتیجه برچسب AMD Advantage را ایجاد کرد.

این برچسب در اختیار لپ‌تاپ‌هایی قرار می‌گیرد که هم از پردازنده و هم از پردازنده‌ی گرافیکی AMD استفاده می‌کنند. اما صرفا این دو مشخصه برای دریافت این برچسب کافی نیستند. به منظور دریافت این برچسب، لپ‌تاپ‌های موردنظر برای دیگر مشخصه‌ها هم باید حداقل‌هایی داشته باشند تا از نظر گیمینگ تجربه‌ی خوبی به ارمغان بیاورند. به همین خاطر اگر به دنبال خرید لپ‌تاپ گیمینگ مبتنی بر AMD هستید، بهتر است از بین مدل‌های دارای برچسب AMD Advantage دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه