فین تک چیست و چه تأثیری بر زندگی ما دارد؟

۳۰ مهر ۱۴۰۰

این روزها در عصر دیجیتال، ممکن است مفاهیمی به گوشتان بخورد که معنای دقیق آن‌ها و کاربردهایشان را ندانید. اما باید بدانید که تمامی این مفاهیم که عمدتا هم در حوزه‌‌ی تکنولوژی هستند، به طور مستقیم و غیرمستقیم در زندگی ما تأثیر می‌گذارند. بنابراین باید نسبت به همه‌ی آن‌ها آگاه باشیم و از مزایای آن‌ها برای بهبود و ارتقای زندگی شخصی‌مان استفاده کنیم.

یکی از این مفاهیم فین تک است که احتمالا در سال‌های اخیر بارها آن را شنیده‌اند. این کلمه کوتاه شده‌ی عبارت Financial Technology است، یعنی تکنولوژی مالی. به طور خلاصه، هر گونه استفاده از تکنولوژی در راستای تسهیل کردن نیاز کاربران برای انجام فرآیندهای مالی را فین تک می‌گویند.

فین‌ تک ها نقش بسیار مهمی در زندگی امروزی ما دارند. از اپلیکیشن‌های همراه بانک گرفته تا نئوبانک‌ها، سرویس‌های بیمه آنلاین، سرویس‌های خدمات پرداخت، صرافی‌ ارزهای دیجیتالی و … مواردی هستند که اکوسیستم بزرگی فین تکی را تشکیل می‌دهند.

فین تک ها علیرغم این که در بسیاری موارد زندگی‌های ما را آسان کرده‌اند، چالش‌هایی هم آفریده‌اند. بنابراین باید با احتیاط و آگاهی بسیار بالا مسئله فین تک را بررسی کنیم. اگر می‌خواهید به طور کامل با مفهوم فین تک آشنا شوید تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه