آینده‌ی بازی‌های ویدیویی؛ جهش بزرگ بعدی چیست؟

دنیای بازی‌های ویدیویی، جزو آن حوزه‌هایی از هنر است که پیوند عمیقی با تکنولوژی دارد و همواره با آغوش باز از فناوری‌های جدید پذیرایی می‌کند. با یک نگاه کلی به تاریخچه‌ی این صنعت بزرگ، متوجه می‌شویم که شرکت‌های پیشرو در این عرصه، همیشه شهامت بالایی برای ساختارشکنی در صنعت وقت خودشان به خرج داده‌اند.

بسیاری اوقات هم این ساختارشکنی‌ها، منجر به شکست و از دست رفتن سرمایه‌های هنگفت برای این شرکت‌ها شده اما زمانی که فقط یکی از این ریسک‌ها نتیجه داده، سود عظیمی برای سالیان متوالی نصیب این کمپانی‌ها شده است. در اینجا به مفاهیمی مثل کلاود گیمینگ، سیستم های پرداخت اشتراکی و عینک‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می‌پردازد.

در این ویدیو با ما همراه باشید تا بتوانیم در کنار هم، یک چشم‌انداز کلی برای دنیای بازی‌های ویدیویی ترسیم کنیم و به اصطلاح پی ببریم که «عنوان بزرگ بعدی» در صنعت ویدیوگیم چیست.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما