بررسی استند لپ‌تاپ ارگو WLB002؛ بهبود ارگونومی لپ‌تاپ

زمان استفاده از لپ‌تاپ، مانیتور آن باید هم‌راستا با چشم باشد و این در حالی است که اکثر کاربران، چنین نکته‌ای را رعایت نمی‌کنند. به همین خاطر اگر برای استفاده از لپ‌تاپ به ناچار باید گردن خود را خم کنید، این موضوع در طولانی‌مدت آسیب‌های جدی به گردن، کمر و حتی چشم‌های شما وارد می‌کند. در چنین شرایطی، باید از استند لپ‌تاپ استفاده کنید و در این ویدیو استند لپ‌تاپ ارگو WLB002 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پایه نگهدارنده لپ تاپ ارگو مدل WLB002

این استند از مکانیسم تاشو بهره می‌برد و در حالت تاشو، ضخامت آن در حد یک لپ‌تاپ است ولی اندازه‌ی بسیار کوچک‌تر نسبت به لپ‌تاپ معمولی دارد. در حالت باز شده هم می‌تواند تا ارتفاع ۳۰ سانتی‌متری قرار بگیرد. بنابراین با توجه به ارتفاع میز و صندلی، می‌توانید به راحتی ارتفاع استند لپ‌تاپ ارگو WLB002 را تنظیم کنید.

بدنه‌ی این استند آلومینیومی است و در کل کیفیت ساخت خیلی خوبی دارد. در عین حال، باید به طراحی مینیمال و جذاب آن اشاره کنیم. برای اتصالات هم از یک سری پیچ و مهره استفاده می‌کند که این یعنی حتی اگر در طولانی مدت از محکم بودن آن کاسته شد، به راحتی می‌توانید پیچ و مهره‌ها را سفت کنید. تنها این محصول، مربوط به لبه‌ای است که باید از افتادن لپ‌تاپ جلوگیری کند. ولی این لبه، ارتفاع کمی دارد و در نتیجه اگر قصد دارید شیب زیادی به لپ‌تاپ بدهید، باید مراقب افتادن آن باشید.

در بخش پایینی که لپ‌تاپ روی آن قرار می‌گیرد، حفره‌های مختلفی دیده می‌شود تا فن‌های لپ‌تاپ بتوانند به راحتی انجام وظیفه کنند. از سوی دیگر پایه‌ی این استند که روی میز قرار می‌گیرد، از بخش‌های سیلیکونی بهره می‌برد تا استند لپ‌تاپ ارگو WLB002 خیلی محکم بتواند بر روی میز قرار بگیرد. در نهایت باید بگوییم که این محصول به عنوان یک استند لپ‌تاپ، گزینه‌ی بسیار مناسبی محسوب می‌شود. باید تاکید کنیم که این استند فاقد فن است و صرفا برای افزایش ارتفاع لپ‌تاپ می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

گفتنی است با وجود اینکه حفره‌هایی برای عدم جلوگیری از گردش هوا در این استند تعبیه شده، اما در نهایت بخش‌هایی از بدنه‌ی لپ‌تاپ را هم می‌پوشاند. در ضمن اگر لپ‌تاپ‌های گیمینگ و سنگینی استفاده می‌کنید، این استند چندان مناسب شما نخواهد بود ولی برای تقریبا سایر لپ‌تاپ‌ها، می‌تواند به خوبی انجام وظیفه کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما