بررسی پایه نگهدارنده گوشی ارگو WMH007؛ اتصال گوشی به لپ‌تاپ

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

اگر حین کار با لپ‌تاپ نمی‌دانید گوشی را کجا قرار دهید تا هیچ نوتیفیکیشنی را از دست ندهید، این محصول مناسب شما خواهد بود. در این ویدیو به بررسی پایه نگهدارنده گوشی ارگو WMH007 می‌پردازیم.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل ارگو مدل WMH007

این محصول به وسیله‌ی یک چسب دو طرفه به لپ‌تاپ وصل می‌شود و همراه با این محصول، یک تکه‌ی دایره‌ای شکل هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که آن هم از چسب دو طرفه بهره می‌برد که به پشت گوشی متصل می‌شود. حالا هر وقت که به این مشخصه نیاز پیدا کردید، می‌توانید لولای آن را باز کنید و به وسیله‌ی مگنت، خیلی راحت به پایه نگهدارنده وصل می‌شود. این یعنی دقیقا کنار مانیتور لپ‌تاپ‌، به گوشی دسترسی پیدا می‌کنید.

بخش اصلی این محصول آلومینومی است و کیفیت ساخت خیلی خوبی دارد. لولای استفاده شده هم بسیار با‌کیفیت است و به‌خوبی می‌تواند گوشی شما را نگه دارد. احتمالا برخی کاربران نگران آسیب زدن چسب دو طرفه به بدنه‌ی لپ‌تاپ و گوشی هستند. در این زمینه بررسی طولانی مدت انجام نداده‌ایم ولی در کل به نظر نمی‌رسد این چسب آسیب خاصی به بدنه وارد کند. البته برای گوشی برای اینکه خیالتان راحت شود، می‌توانید چسب را به کیس گوشی وصل کنید. برای لپ‌تاپ هم احتمالا بعد از جدا کردن این پایه، با استفاده از پد الکلی ساده قادر به تمیز کردن باقی‌مانده‌ی آن خواهید بود.

پایه نگهدارنده گوشی ارگو WMH007 با توجه به قیمت و کیفت ساختی که دارد، محصول ارزشمندی محسوب می‌شود و اگر فکر می‌کنید به چنین محصولی نیاز دارید، خرید آن را بدون شک توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه