بررسی شارژر فندکی شیائومی CC07ZM 1A1C؛ شارژ با توان ۱۰۰ وات

شارژر فندکی از جمله محصولات ضروری است که برای برخی کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد. این نوع شارژرها طبیعتا از دو بخش فندکی و USB تشکیل شده‌اند. بخش فندکی با اتصال به قسمت فندکی خودرو می‌تواند برق موردنیاز را از طریق باتری ماشین دریافت کند و سپس این انرژی از طریق پورت USB در اختیار دستگاه قرار می‌گیرد. در این ویدیو شارژر فندکی شیائومی CC07ZM 1A1C را بررسی می‌کنیم که در دیجی‌کالا به‌شدت پرفروش است.

شارژر فندکی شیائومی مدل CC07ZM 1A1C

روی بدنه‌ی شارژر فندکی شیائومی CC07ZM 1A1C شاهد دو پورت USB-A و USB-C هستیم. مهم‌ترین ویژگی این شارژر، ارائه نهایت توان ۱۰۰ وات با پورت USB-C است که برای یک شارژر فندکی بدون شک توان فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. البته اگر از هر دو پورت به طور همزمان استفاده کنید، مجموع توان دریافتی از شارژر به ۶۸ وات می‌رسد.

با توجه به اینکه این محصول توسط شیائومی ساخته شده، خیالتان بابت کیفیت ساخت و عمر محصول راحت خواهد بود و بدون نگرانی می‌توانید از آن استفاده کنید. در جعبه‌ی محصول یک کابل دو سر USB-C با قابلیت انتقال شارژ ۱۰۰ وات هم قرار دارد که این هم یکی دیگر از مزایای این محصول به حساب می‌آید. بنابراین با توجه به این مشخصه و با در نظر گرفتن این موضوع که بیش از ۹۴ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا از خرید این محصول رضایت دارند، پس بدون شک خرید شارژر فندکی شیائومی CC07ZM 1A1C را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما