بررسی کوله پشتی شیائومی MI Business؛ عالی برای لپ‌تاپ

شیائومی برای محصولات مختلف خود از طراحی‌های جذابی بهره می‌برد و حتی کوله پشتی‌های این شرکت هم دارای طراحی مینیمال و جذابی هستند. در این ویدیو کوله پشتی شیائومی MI Business را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه حرفی برای گفتن دارد.

کوله پشتی شیائومی مدل MI Business Backpack

این کیف ظاهر مستطیل شکل بسیار ساده‌ای دارد و در بخش جلویی آن دو خط عمودی و افقی توجه را جلب می‌کند. بنابراین اگر طرفدار طراحی‌های ساده هستید، کوله پشتی شیائومی MI Business می‌تواند توجه شما را جلب کند. کنار این کوله دو زیپ تعبیه شده است. زیپ اصلی مربوط به لپ‌تاپ است و در این بخش یک جیب کوچک‌تر مثلا برای کتاب و تبلت هم دیده می‌شود. در ضمن در همین قسمت، چند جیب و زیپ دیگر هم توجه را جلب می‌کند.

در بخش دیگری از کیف تعدادی جیب و زیب تعبیه شده که یکی از این زیپ‌ها ضدآب است و بنابراین برای گذاشتن بطری آب می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد زیرا دیگر خیال شما را بابت نشتی آب راحت می‌کند. کنار کیف یک زیپ کوچک‌ تعبیه شده که می‌توانید در آن اسناد و مدارک خود را قرار دهید. برای این کیف از برزنت طوسی رنگ استفاده شده که در کل جنس خوبی دارد و برای استفاده‌های عادی مانند یک لپ‌تاپ و چند کتاب کاملا جوابگو است. اما طبیعتا برای استفاده‌های سنگین‌تر مانند استفاده‌های ورزشی قرار نیست عملکرد خیلی خوبی داشته باشد.

پشت کیف که روی کمر شما قرار می‌گیرد، از مواد فوم مانند تشکیل شده و اصلا فرد را اذیت نمی‌کند. بنابراین در طولانی‌مدت راحتی استفاده خوبی را ارائه می‌دهد. روی هم رفته کوله پشتی شیائومی MI Business محصول باکیفیتی است و ارزش خرید بالایی دارد. اما واقعیت این است که قیمت آن بالاتر از حد انتظار محسوب می‌شود.

با این حال توصیه می‌کنیم کمی بودجه را افزایش دهید و سراغ کوله پشتی شیائومی مدل Business Travel Multifunctional Backpack 2 بروید. برای این کوله از مواد باکیفیت‌تری استفاده شده و خود کیف هم بسیار محکم‌تر است.

کوله پشتی شیائومی مدل Business Travel Multifunctional Backpack 2
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما