بررسی عینک شیائومی TS مدل FU006؛ محافظ چشم‌ در برابر نور مانیتور

می‌دانستید که شیائومی عینک محافظ چشم هم تولید می‌کند؟ یکی از زیربرندهای شیائومی به نام Turok Steinhardt (به اختصار TS) مدتی است که در تولید عینک‌های محافظ چشم برای کار کردن جلوی رایانه و مطالعه و… طراحی کرده که می‌توانند چشم شما را از آسیب پرتوهای نوری مضر در امان نگه دارند. در این ویدیو به بررسی عینک شیائومی TS مدل FU006 می‌پردازیم که با قیمتی در حدود ۷۰۰ هزار تومان در بازار کشورمان عرضه شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

عینک TS مدل FU006 برای افرادی کاربرد دارد که زیاد جلوی مانیتور می‌نشینند. همانطور که می‌دانید، مانیتورها و نمایشگرهای گوشی‌های موبایل اشعاتی از خود ساطع می‌کنند که در دراز مدت، باعث آسیب به چشم‌ها می‌شود. به همین خاطر عینک‌هایی با شیشه‌های مخصوص تولید می‌شوند که بتوانند این اشعات را به خود جذب کرده و از آسیب به چشم‌ها جلوگیری کنند.

عینک محافظ شیائومی هم با شعار این که می‌تواند ۹۹ درصد اشعه‌های UV و ۳۵ درصد نور آبی را فیلتر کند روانه بازار شده. وقتی این عینک را به چشمتان می‌زنید، متوجه زردی نسبی شیشه‌های آن می‌شوید. این زردی کمک می‌کند که نور آبی مضر مانیتورها کمتر به چشمان شما برسد.

البته همین ویژگی باعث می‌شود که نتوانیم آن را به ادیتورهای عکس و ویدیو توصیه کنیم چرا که رنگ‌ها در استفاده از آن به طور طبیعی دیده نمی‌شوند و زردتر از حالت عادی هستند. در هر صورت، اگر می‌خواهید با عینک شیائومی TS بیشتر آشنا شوید شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما