بررسی قلم نوری اکس پی پن Deco 02؛ از همه نظر عالی

یک قلم نوری مناسب باید ویژگی‌های مشخصی داشته باشد تا به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل شود. قلم نوری اکس پی پن Deco 02 قیمت پایینی ندارد ولی موفق شده نظر مثبت بیش از ۸۰ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا را جلب کند. در این ویدیو همین قلم نوری را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قلم نوری اکس پی.پن مدل Deco 02

در جعبه به غیر از خود تبلت، با یک استوانه‌ی مشکی روبرو می‌شویم که مکان قرارگیری قلم است. درب این استوانه جدا می‌شود و به‌عنوان پایه قلم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در بخش انتهایی استوانه هم چند سری اضافه دیده می‌شود که به راحتی می‌توانید با استفاده از آن‌ها، سری قلم را تعویض کنید. از دیگر موارد موجود در جعبه، باید به یک دستکش اشاره کنیم که استفاده از قلم را راحت‌تر می‌کند.

این قلم جزو محصولات پرچم‌دار برند اکس پی پن محسوب می‌شود. سایز تبلت مدیوم است که به اعتقاد بسیاری از کاربران، بهترین سایز برای تبلت گرافیکی به شمار می‌رود. در بدنه‌ی تبلت با ۶ دکمه‌ی فیزیکی روبرو هستیم که می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده، این دکمه‌ها را شخصی‌سازی کنید. روی خود قلم هم دو دکمه دیده می‌شود که این دو هم قابل شخصی‌سازی هستند. علاوه بر دکمه‌های تبلت، یک اسکرول سبز رنگ هم روی آن قرار دارد. به عنوان مثال می‌توانید از این اسکرول برای زوم کردن در فتوشاپ استفاده کنید.

استفاده‌ی این تبلت از پورت USB-C برای افراد چپ‌دست یک مزیت محسوب می‌شود و برای افرادی راست‌دست این مشخصه اهمیت زیادی ندارد. خود تبلت کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و حس خیلی خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. در مجموع قلم نوری اکس پی پن Deco 02 ارزش خرید بسیار بالایی دارد و در این محدوده‌ی قیمتی، یکی از بهترین‌ها در بازار ایران محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 



برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما