بررسی تبلت گرافیکی هوئیون HS610؛ یک محصول بی‌نقص

برای افرادی که از تبلت‌های گرافیکی استفاده می‌کنند، هوئیون برند مشهوری محسوب می‌شود که تبلت‌های گرافیکی باکیفیتی را راهی بازار کرده است. در این ویدیو به بررسی تبلت گرافیکی هوئیون HS610 می‌پردازیم که ۹۲ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

تبلت گرافیکی هوئیون مدل HS610 به همراه قلم نوری

این محصول از بسته‌بندی خیلی خوبی استفاده می‌کند و از همان ابتدا حس یک محصول باکیفیت را به‌خوبی منتقل می‌کند. این یک تبلت میان‌رده ولی نزدیک به مدل‌های پرچم‌دار محسوب می‌شود. ابعاد تبلت گرافیکی ۲۱ در ۳۵ سانتی‌متر است و اندازه‌ی محدوده‌ی فعال به ۱۶ در ۲۵ سانتی‌متر می‌رسد. بنابراین از نظر ابعاد، محصول استاندارد و خیلی خوبی به حساب می‌آید.

طبیعتا یک قلم نوری باید نسبت به فشار حساس باشد و این یعنی مثلا هرچقدر قلم را با فشار بیشتری روی تبلت گرافیکی قرار دهید، خط موردنظر ضخیم‌تر می‌شود. این حساسیت به فشار در ۸۱۹۲ سطح مختلف اندازه‌گیری می‌شود. همچنین باید به حساسیت نسبت به زاویه‌ی قرارگیری قلم روی تبلت هم اشاره کنیم که این مشخصه برای سایه زدن اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

در بدنه‌ی تبلت شاهد قرارگیری ۱۲ کلید فیزیکی هستیم. با در نظر گرفتن دو کلید قرار گرفته روی قلم، در مجموع می‌توانید از ۱۴ کلید فیزیکی بهره ببرید. در کنار کلید‌های فیزیکی، باید یک به یک بخش اسکرولی لمسی هم اشاره کنیم که می‌توانید عملکرد آن را تنظیم کنید. مثلا با استفاده از این قسمت، می‌توانید در فتوشاپ برای زوم کردن از آن بهره ببرید. با وجود اینکه کلید‌های فیزیکی زیادی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، ولی باید به وجود ۱۶ بخش لمسی در قسمت فوقانی تبلت هم اشاره کنیم. این یعنی اگر روی هرکدام از این بخش‌ها با قلم فشار دهید، کار موردنظر شما انجام می‌شود.

تنها نقطه ضعفی که می‌توانیم در مورد بدنه مطرح کنیم این است که از پورت microUSB استفاده می‌کند. البته عملا این مشخصه یک ضعف مهم به حساب نمی‌آید. البته به لطف استفاده از کابل ۹۰ درجه، این کابل مزاحمت خاصی برای کاربر حین استفاده از تبلت ایجاد نمی‌کند. البته اگر چپ‌دست هستید، این کابل با وجود طراحی ۹۰ درجه‌ای، تا حدی مزاحم فعالیت‌های شما می‌شود.

تبلت گرافیکی هوئیون HS610 همراه با پایه قلم ارائه می‌شود که می‌توانید قلم موردنظر را به صورت عمودی یا افقی روی آن قرار دهید. درون این پایه، سری‌های اضافه قلم موردنظر هم قرار دارد که به راحتی می‌توانید سری قلم را بعد از فرسوده شدن، تعویض کنید. بنابراین در نهایت باید بگوییم که بدون شک خرید تبلت گرافیکی هوئیون HS610 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. m

    سلام اکثر چیز ها و افراد جهان ناقص هستند ، در اثبات کامل نبودن این وسیله همین را کافی است که در آینده بهتر از این وسیله اختراع می شود ان شاء الله و معلوم می شود که جوابگوی تمام آن نیاز های معقول خواسته شده نبوده .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما