بررسی قلم نوری XP Pen Star G960S plus؛ قلم نوری با پاک‌کن

قلم نوری XP Pen Star G960S plus در مقایسه با مدل G960S تفاوت زیادی ندارد ولی قلم استفاده شده در این مدل، در بخش انتهایی خود از پاک‌کن برای تبلت گرافیکی بهره می‌برد. در هر صورت در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

قلم نوری ایکس پی.پن مدل XP Pen Star G960S plus

ابعاد بدنه‌ی تبلت به ۲۱ در ۳۲ سانتی‌متر می‌رسد که در کل بین تبلت‌های گرافیکی، اندازه‌ی معقول و منطقی به حساب می‌آید. به عبارت دیگر، بدنه‌ی آن از لپ‌تاپ ۱۵ اینچی کمی کوچک‌تر است. محدوده‌ی فعال این تبلت ۲۳ در ۱۵ سانتی‌متر است و عملا سایز مدیوم محسوب می‌شود و برای بیشتر کاربران، چنین سایزی ایده‌آل است.

این قلم نوری طبیعتا نسبت به فشار بر روی تبلت گرافیکی هم حساس است و مثلا هرچقدر بیشتر فشار دهید، قادر به ترسیم خطوط ضخیمتری هستید. این حساسیت به فشار تا ۸۱۹۲ سطح مختلف اندازه‌گیری می‌شود که بیشترین عدد برای یک قلم نوری به حساب می‌آید. با تغییر زاویه‌ی قلم هم می‌توانید کارهایی مانند سایه‌زدن را انجام دهید. در بدنه‌ی تبلت با ۴ دکمه روبرو هستیم و روی قلم هم یک دکمه دیده می‌شود. مانند بیشتر قلم‌های نوری، با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده، به راحتی قادر به شخصی‌سازی تمام این دکمه‌ها هستید. بنابراین با چنین قابلیتی می‌توانید تعیین کنید که هر دکمه در نرم‌افزارهای مختلف کاربردهای متفاوتی داشته باشند. البته این که در قلم فقط یک دکمه تعبیه شده، از نقاط ضعف قلم نوری XP Pen Star G960S plus محسوب می‌شود.

در بدنه‌ی تبلت گرافیکی یک پورت USB-C قرار دارد که با استفاده از کابل ۹۰ درجه می‌توانید آن را به سیستم وصل کنید. از نظر کیفیت ساخت هم حرف زیادی برای گفتن دارد و حس خیلی خوبی را به کاربر انتقال می‌دهد. در جعبه چند سری اضافه برای قلم دیده می‌شود که به راحتی قادر به تعویض آن‌ هستید. در کل این قلم نوری کیفیت خوبی دارد ولی در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید گزینه‌های بهتری هم پیدا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما