خوش‌حال با کتاب؛ ۵۲ راهکار برای خوشحالی در یک سال

قسمت هفتم برنامه‌ی منصور ضابطیان برای کمپین خوش‌حال به کتاب فیدیبو به معرفی کتاب «تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی» نوشته‌ی آلن کلاین می‌پردازد. از آن دسته کتاب‌هایی که راه و رسم خوشحال بودن را به آدم‌ها آموزش می‌دهد. البته انتخاب کتابی که خوشحالتان کند کاملا سلیقه‌ای است. بعضی‌ها با خواندن داستان حالشان خوب می‌شود. برخی دیگر باید شعر بخوانند و بعضی‌ها هم سراغ کتاب‌های روانشناسی می‌روند. در کمپین خوش‌حال با کتاب فیدیبو و در برنامه‌های منصور ضابطیان سعی شده تا همه‌ی ذائقه‌ها در نظر گرفته شود.

کتاب «تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی» درواقع یک مسیر راهنمای گام به گام است که برای ۵۲ هفته یعنی یک سال ۵۲ راهکار به شما ارائه می‌کند. هر هفته باید یک راهکار جدید را آزمایش کنید تا به گفته‌ی نویسنده به قله‌ی موفقیت برسید.

درواقع تمرکز کتاب روی حق انتخاب آدم‌هاست. اینکه اگر ناراحت و نگران هستیم پس باید خودمان فکری به حال خودمان بکنیم. این کتاب به گفته‌ی نویسنده‌اش برخلاف خیلی از کتاب‌های مشابه راهکارهای کاملا عملی به مخاطبانش پیشنهاد می‌دهد. آلن کلاین جزو سخنرانان انگیزشی آمریکاست. سخنرانان انگیزشی در چند دهه‌ی اخیر هر چه سرعت رشد جهان معاصر بالاتر رفته کسب و کارشان موفق‌تر شده است چون به مردم می‌گویند که برای دوام آوردن در این روزگار باید چه کار کنند.

انیمیشن «با عشق ونسان» درباره‌ی زندگی نقاش مشهور ونسان ونگوگ است که سال ۲۰۱۷ توسط دو کارگردان به نام‌های دوروتا کوبیلا و هیو ولچمن ساخته شده است. کل انیمیشن قصه‌اش را با نقاشی‌هایی که از ونگوگ به جا مانده روایت می‌کند.

در بخش موسیقی سراغ یک آلبوم فولکلور رفته‌ایم. آلبوم «زرانگیس» با صدای ناصر وحدتی برای دوستداران گیلان قطعا یک تجربه‌ی شنیداری دوست‌داشتنی خواهد بود.

فیدیبو از هفتم مهرماه با به راه انداختن یک کمپین هیجان‌انگیز با نام «خوش‌حال با کتاب» در سه مرحله؛ بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب را با موضوع‌های مختلف و با در نظر گرفتن سلیقه‌های متفاوت معرفی کرده است که این کتاب‌ها با تخفیف ۷۰ درصد به خوانندگان ارائه شده‌اند. این کمپین تا شانزدهم مهرماه ادامه دارد. بنابراین اگر کتاب خواندن برایت سخت شده، اگر در انتخاب کتاب مشکل داری، یا حتی اگر در روزهای سخت کرونا و انتشار اخبار بد، حوصله‌ات حسابی سر رفته و دچار افسردگی شدی، فیدیبو برایت کلی پیشنهادهای هیجان‌انگیز دارد.
راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما