چهره‌ی جدید کراس‌اوور فولکس‌واگن T-Roc لو رفت

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نسخه‌ی فیس‌لیفت کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک

دو سال پیش بود که نسخه‌ی جدید فولکس‌واگن «تی-راک» (T-Roc) در نمایشگاه ژنو رونمایی شد، اما گویا اکنون این خودروی کراس‌اوور قرار است با طراحی دوباره راهی بازار شود.

پیش از این چهره‌ی نسخه‌ی استاندارد و نسخه‌ی R-Line خودروی تی راک دیده شده اما اکنون عکس‌های لو رفته از نسخه‌ی T-Roc R ظاهر جدیدی از این خودرو را نشان می‌دهند.

شاخص‌ترین ویژگی که در عکس‌های جاسوسی دیده می‌شود، نشان R در عقب خودرو است که فولکس‌واگن حتی برای آزمایش‌های خیابانی که در حومه‌ی شهر وولفسبورگ و نزدیکی دفتر مرکزی فولکس‌واگن انجم شده، آن را پنهان نکرده است.

کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک
کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک
کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک
کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک

در نمونه‌ی اولیه‌ی فیس‌لیفت T-Roc R ابتدا بازطراحی جلوپنجره به چشم می‌آید، در حالی که لبه‌های افقی جلو مدل قبلی اکنون با مدل یکپارچه یک شبکه‌ی بازسازی شده، جایگزین شده است. چراغ‌های جلو هم حالا باریک‌تر به‌نظر می‌رسند که نشان از فیس‌لیفت کامل این مدل دارد.

اگرچه باید اشاره کرد که فولکس‌واگن برای آزمایش خیابانی این کراس‌اوور اندکی پنهان‌کاری در بخش سپر به‌کار برده که بیان می‌کند تغییری در این بخش داده نشده است. از سویی هیچ تغییری در بخش کناری خودرو دیده نمی‌شود اگرچه به‌نظر می‌رسد که این نمونه‌ی جدید از رینگ‌هایی با پره‌های Y-شکل به جای پره‌های V-شکل استفاده می‌کند.

کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک
کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک

در عقب خودرو هم تنها تغییر محسوسی که دیده می‌شود گرافیک بازسازی شده‌ی چراغ‌های عقب است و نشان R هم قرار داده شده که در همان سال که دو سال پیش برای نخستین بار نمایش داده شد، در بخش عقب جابه‌جا شده است.

نشان R در کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک

نشان R در فولکس‌واگن مدل T-Roc R
Credit: Volkswagen

مانند دیگر اعضای خانواده‌ی T-Roc انتظار هیچ تغییری در مشخصات فنی T-Roc R نیست. همچنین با وجود آنکه این نسخه‌ی فیس‌لیفت از کراس‌اوور T-Roc R احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد اما انتظار می‌رود که نسل بعدی خودرو در کنار نسل جدید گلف، تیگوان و پاسات معرفی شود. خودروهایی که با وجود سیاست فولکس‌واگن برای حذف موتورهای درون‌سوز، همچنان هسته‌ی اصلی بنزینی خود را حفظ خواهند کرد.

عکس‌ها: نسخه‌ی فیس‌لیفت کراس‌اوور فولکس‌واگن تی-راک

Credit: Motor1

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه