عرضه‌ی Watch Dogs Legion تا زمانی نامشخص به عقب افتاد

۶ آبان ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Watch Dogs Legion

هنوز ساعاتی از اعلام خبر تاخیر The Last of Us Part 2 نگذشته بود که شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت اساسا تمام بازی‌های سال آینده‌ی خود را تا زمانی نامشخص به عقب انداخت. دو بازی Watch Dogs Legion و Gods and Monsters هر دو زمان عرضه‌ی مشخصی برای اسفند و فروردین داشتند و بازی Rainbow Six: Quarantine هم قرار بود در چند ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۰ عرضه شود. تاریخ عرضه‌ی هر سه بازی به زمانی نامشخص در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۰ موکول شده است.

تاریخ عرضه‌ی بازی Watch Dogs Legion که در واقع سومین قسمت مجموعه بازی‌های Watch Dogs است برای روز ۶ مارس (اواخر اسفند) برنامه ریزی شده بود. بازی Gods and Monsters هم قرار بود در روز ۲۵ فوریه (اوایل اسفند) عرضه شود. یوبی‌سافت گفته بود که بازی Rainbow Six: Quarantine هم نهایتا تا پایان ۳۱ مارس عرضه می‌شود.

هیچ کدام از این تاریخ‌ها دیگر اعتبار ندارند. یوبی‌سافت در گزارش مالی اخیر خود، ضمن ابراز نارضایتی از فروش بازی‌های The Division 2 و Ghost Recon: Breakpoint گفت که عرضه‌ی بازی‌های آینده‌ی خود را به عقب انداخته است.

بازی Rainbow Six Quarantine

یوبی‌ساف در ادامه گفت که دو بازی Watch Dogs Legion و Gods and Monsters در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند.

بازی Skull and Bones هم که روزی قرار بود در سال ۲۰۱۹ عرضه شود، محدوده‌ی زمانی عرضه‌ی جدیدی دارد و زودتر از آوریل سال ۲۰۲۱ عرضه نمی‌شود.

تیم سازنده‌ی Watch Dogs Legion طی یک بیانیه اعلام کرد که برای پیاده کردن ایده‌ی بزرگ این بازی، یعنی کنترل تک تک افراد داخل شهر لندن، نیازمند زمان بیشتری هستند و این زمان بیشتر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بازی بالاترین درجه‌ی کیفیت را داشته باشد.

ارزش سهام یوبی‌سافت پس از اعلام گزارش مالی اخیر این شرکت و این اخبار جدید، ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar shahabmp

    وقتی آشغالی مثل بریک پوینت میدی بیرون همین میشه دیگه توقع نداشته باش خوب بفروشه، دیویژن ۲ بازی خوبیه ولی اونقدر پیشرفت نکرده نسبت به نسخه ۱ اش که فن های معمولی ترشو وادار کنه پیشرفتشون تو دیویژن ول کنن نسخه جدیدو بگیرن.
    ولی ایده واچ داگز جدید انقدر بزرگه که من یه جورایی حس دوگانه به این تاخیر دارم از طرفی ناراحتم که بازی دیرتر میاد، ولی از طرفی خوشحالم که قراره بیشتر روش کار بشه و احتمال اینکه بازی اون چیزی که باید باشه نباشه کمتر میشه! معمولا بازی هایی که با همچین ایده های عظیمی معرفی میشن از پس پیاده کردن کامل و بی نقصش بر نمیان، مثل no man sky که زمان عرضه یه دنیای بی نهایت خالی بود!

  2. Avatar آرش دهستان

    بهتر، یوبیسافت هم دیگه کلا شده شرکت سود محور و هر کدوم از ویدیوگیم بازها رو فقط به عنوان یه کیسه پول میبینه. اون از سری آساسین که عجله داشت سال به سال منتشر بشه اینم از این اواخر که کلا گند زده توی همه سری های بازیش. بندازن عقب از دوتا شرکت خوش نام مشاوره بگیرن حداقل یکم بیشتر وقت بذارن یه بازی درست حسابی منتشر کنن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه