رندر بی‌ام‌و M4 2021؛ ظاهری سریع و خشمگین برای خیابان‌های شهر

۱۰ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بی‌ام‌و M4 2021

رندرهای منتشر شده از بی‌ام‌و M4 2021 در عین حال که برای خیابان‌های شهر طراحی شده است، اما ظاهری قدرتمند، پرسرعت و خشمگین را به نمایش می‌گذارد.

بیشتر طرح‌های کلاسیک بی‌ام‌و (BMW) خوب است و همه‌ی مدل‌های خودروی M3 این شرکت از تفکر یکسان و جذاب برخوردار هستند. اما باید زندگی در گذشته را متوقف کرد و فقط از آنچه در پیش است لذت برد و شاید چیزی مانند بی‌ام‌و M4 کاملا جدید بتواند گزینه‌ی مطلوبی در این زمینه باشد.

اگرچه جلوپنجره‌ی این خودروی بی‌ام‌و با انتقادهای زیادی همراه است اما هدف از این جلوپنجره‌ی تازه، شاخص بودن در میان محصولات دیگر است و این دقیقا همان کاری است که M4 2021 در بازار رقابتی شاسی‌بلند‌هایی با قدرت بیش از ۶۰۰ اسب بخار و خودروهای الکتریکی سریع تسلا باید انجام دهد. نوع M4 دارای آن کیفیت سایبرپانک ۲۰۷۷ است که هنوز هم از یک موتور قدرتمند، آینده‌نگرانه و در عین حال ساده بهره می‌برد.

با رنگ زرد نئونی و حالت پهن‌تر و پایین‌تر، M4 پیش از این یکی از بدترین خودروهای آلمانی از نظر ظاهری بود. با این وجود خودروهای بی‌ام‌و (بیمرها) که در اینترنت معرفی می‌شوند، معمولا با بدنه‌های پهن‌تر به شدت اصلاح می‌شوند. این خودروها به نوعی قهرمان فیلم‌های سینمایی به حساب می‌آیند و باید از چنین جلوه‌های نمایشی برخوردار باشند.

در حالی که تیونرها تا سال آینده نمی‌توانند کار روی خودروی بی‌ام‌و کوپه M4 جدید را آغاز کنند اما از هم‌اکنون به کمک رندرهای سه‌بعدی می‌توانیم پیش‌نمایشی دقیق از این خودرو داشته باشیم. کاری که یک هنرمند معروف رندر خودروها به نام Flat Hat 3D انجام داده و دو تبدیل جالب برای این خودرو ساخته است.

رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021

یکی از این رندرهای BMW M4 2021 به رنگ سفید، فقط بر قسمت جلویی متمرکز است و جلوپنجره‌های کاملا جدید و کوچکتر را که بالای پلاک قرار دارند، نشان می‌دهد. این طرحی است که تیونر آلمانی، «پرایر دیزاین» (Prior Design) پیش از این اعلام کرده که چنین تبدیل جلویی را انجام خواهد داد.

رندر دیگر این خودرو رنگ مشکی را به نمایش می‌گذارد و باز هم دارای یک جلوبدنه‌ی تازه با چهار پنجره‌ی مشبک جداگانه است. افزونه‌های عظیم گلگیر در ترکیب با رنگ سیاه ساتن، یادآور نمونه‌های اولیه‌ی خودروهای مسابقه‌ای بی‌ام‌و است که معمولا پیش از یک فصل جدید از مسابقات تور آلمان DTM به نمایش می‌گذارد.

رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021
رندر بی‌ام‌و M4 2021

همچنین حالت این رندر مشابه M3 GTS است که از حدود یک دهه پیش با موتور بزرگتر ۴٫۴ لیتری V8 دردسترس است. و به نظر می‌رسد که هر دو رندر این خودرو از چرخ‌های RAYS Volk Racing استفاده کرده‌اند که برای نمایش قدرت حتی در خیابان‌های شهری بسیار مناسب است. باید منتظر بمانیم تا سال آینده نمای واقعی این خودروها را توسط شرکت‌های تیونینگ در خیابان‌ها ببینیم.

عکس‌ها: رندر BMW M4 2021

Credit: Flat Hat 3D

منبع: Auto Evolution

برچسب‌ها :
دیدگاه شما