بسته‌ی الحاقی بعدی دنیای وارکرفت به نام Dragonflight رونمایی شد

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Dragonflight Keyart

بلیزارد چندی پیش از جدیدترین بسته الحاقی بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft) رونمایی کرد. نام آن نیز پرواز اژدها (Dragon Flight) است. خبر عرضه این بسته الحاقی در یک برنامه زنده چندی پیش اعلام شد.

معرفی این محتوای جدید در قالب یک ویدئو بود. در این ویدئو به تاریخچه ازراث (Azeroth) نگاهی انداخته می‌شود. در ادامه توضیح داده می‌شود که چگونه اژدهایان به دنیای این بازی بازگشته‌اند. در اصل پرواز اژدها، تمرکز زیادی روی این موجودات دارد. حال اژدها یکی از فاکتورهای اصلی بازی بوده و به شدت اهمیت دارد. در این بسته الحاقی بازیکنان باید به جزیره‌های اژدها (Dragon Isles) سفر کنند. این جزیره‌ها نیز به ۵ بخش تقسیم شده‌است. بازیکنان نیز می‌توانند با استفاده از اژدها در این جزیره جابجا بشوند.

این بسته الحاقی یک نژاد جدید به بازی اضافه کرده است. نام آن‌ها درکثیر (Dracthyr) است. این موجودات در اصل اژدهایانی هستند که توانایی تبدیل شدن به فرم انسانی را دارند. همینطور اینکه یک کلاس جدید به بازی اضافه شده است. نام این کلاس ایووکر (Evoker) بوده و به تازگی معرفی شده است.

بسته الحاقی جدید دنیای وارکرفت

ایووکر دارای دو قابلیت خاص است. اولی ویرانی Devastation) است. این سیستم باعث می‌شود تا بازیکنان از راه دور نیز به دشمنان آسیب بزنند. قابلیت دوم این موجودات نیز مراقبت (Preservation) است. با این قابلیت شما می‌توانید خود یا همتیمیان را خوب کنید. نکته اینجاست که درکثیر در کنار تعدادی از کاراکترهای دیگر در منطقه خاصی بازی را شروع می‌کنند. با اینحال در شروع امتیاز بالاتری نیز از آن‌ها دارند.

در کنار موارد بزرگ، جزئیات نیز بهبود زیادی داشته است. برای مثال در پرواز اژدها به حرفه‌ها توجه زیادی شده است. به همین علت بازیکنان راحت‌تر یکدیگر را استخدام می‌کنند. همینطور اینکه بلیزارد اعلام کرده که رابط کاربری این بازی را نیز بهتر کرده است. البته محتوای چندانی در این زمینه نشان نداد. در انتها نیز درخت توانایی (Talent Tree) به این بای اضافه شده است. با استفاده از این درخت‌ها بازیکنان می‌توانند موارد مختلف را برای خود باز کرده و تجربه بازی را منحصر به فرد کنند.

هنوز تاریخ رسمی عرضه این بسته الحاقی اعلام نشده است. با اینحال ما انتظار داریم که تا انتهای سال ۲۰۲۲ عرضه شود.

منبع: Polygon.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما