دنیای وارکرفت کلاسیک امسال میزبان بسته‌ی لیچ کینگ خواهد بود

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Lich king

شرکت بلیزارد (Blizzard) اعلام کرده است که بسته الحاقی خشم لیچ کینگ (Wrath of the Lich King) به بازی دنیای وارکرفت کلاسیک (World of Warcraft Classic) خواهد آمد. این بسته الحاقی یکی از بهترین موارد در تاریخ وارکرفت بوده است. در آن بازیکنان به سرزمین نورترند (Northrend) جایی که آرتاس منتیل (Arthas Menethil) حضور دارد، می‌روند. او به عنوان لیچ کینگ (Lich King) شناخته شده و زنده بودن او ازراث (Azeroth) را تهدید می‌کند.

یکی از مهم‌ترین موارد اضافه شده به این بازی قابلیت غلتیدن یک کاراکتر است. همینطور اینکه در این بسته الحاقی اولین کلاس قهرمان (Hero Class) به نام شوالیه مرگ (Death Knight) نیز به بازی اضافه خواهد شد. البته این کاراکتر قبل از عرضه بسته الحاقی در دسترس خواهد بود. همینطور اینکه همه نژادها می‌توانند به یک کاراکتر قدرتمند نامیرا تبدیل شوند. شوالیه مرگ از لول ۵۵ در دسترس خواهد بود.

بخش یابند سیاهچال (Dungeon Finder) به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به صورت تیمی وارد سیاهچال بشوند. حال این حالت همچنان در نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت وجود نداشته و با این بسته الحاقی نیز اضافه نخواهد شد.

بسته الحاقی دنیای وارکرفت

این بسته الحاقی یکی از بهترین موارد در تاریخ بازی دنیای وارکرفت است.

از موارد دیگری که به این بازی اضافه شده می‌توان به شغل رمزگزاری (Inscription Crafting) و آرایشگاه (Barbershop) اشاره کرد. در هر دو مورد، آیتم‌های بیشتری اضافه شده و به طور کلی بسته الحاقی خشم لیچ کینگ محتوای بیشتری از گذشته خواهد داشت. نکته مهم اینجاست که استفاده از آرایشگاه نیازمند پول واقعی نیست. به همین علت این بسته الحاقی از گذشته بهتر است!

تاریخ عرضه دقیق این بسته الحاقی اعلام نشده است. تنها چیزی که ما می‌‌دانیم این است که قرار است در سال ۲۰۲۲ عرضه شود. پس همچنان باید صبر کرد و دید که بلیزارد در ادامه چه بیانیه‌ای منتشر خواهد کرد. این شرکت همچنان درگیر مسائل دادگاهی بوده و به همین علت امکان دارد در روند ساخت این بسته الحاقی مشکل پیش بیاید.

در کنار این مورد، بلیزارد تعدادی مورد جدید نیز به بسته الحاقی جاری در این بازی به نام پرواز اژدها (Dragon Flight) اضافه خواهد کرد. این بسته الحاقی به کاربران اجازه می‌داد تا پرواز کنند! حال از موارد اضافه شده می‌توان به یک نژاد جدید و کلاس‌های بیشتر اشاره کرد. همینطور اینکه یک منطقه جدید نیز به این بازی اضافه شده است.

منبع: Gameinformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما