بازی نقش‌آفرینی Wyrdsong از سازندگان سابق بتسدا و آبسیدین معرفی شد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
wyrdsong

یکی از عناوین جالب که در رویداد پیش از گیمزکام (Gamescom) معرفی شد، بازی ویردسانگ (Wyrdsong) بود. این بازی توسط کارمندان قدیمی بتسدا (Bethesda) و آبسیدین (Obsidian) ساخته شده است. بازی ویردسانگ قرار است حالت فانتزی و تاریک داشته باشد. چیزی که تیم سازنده در آن تخصص دارند.

هنوز اطلاعات زیادی از داستان این بازی نقش‌آفرینی منتشر نشده است. با اینحال شخصیت اصلی بازی به طور کامل قابلیت شخصی‌سازی خواهد داشت. همینطور اینکه دنیای بازی به نوعی کشور پرتقال در قرون وسطی است. طبق توضیحاتی که داده شده بازی دارای عناصر نقش آفرینی است. همینطور اینکه مبارزات و مأموریت‌های مختلف هم در این بازی وجود دارند.

یکی از نکات جالب بازی ویردسانگ این است که شما به واقعیت شک خواهید کرد. داستان سرای بازی ممکن است به شما دروغ بگوید. از طرفی بازی دارای سیستم انتخاب بوده که باعث می‌شود روند بازی با تصمیم بازیکنان تغییر کند. در اصل شما به کارهای قبلی تیم سازنده این بازی نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که بازی به چه شکل خواهد بود. برای مثال عناوینی مثل اسکایریم یا فال‌اوت ۴ همگی می‌توانند نشانه‌های خوبی برای این بازی باشند.

بازی Wyrdsong

ویردسانگ هنوز در مرحله ابتدایی ساخت قرار دارد. به همین دلیل تاریخ عرضه، کنسول‌ها و موارد دیگر هنوز مشخص نیستند. حتی معلوم نیست که شرایط چند نفره آن به چه شکل خواهد بود. تنها چیزی که مشخص شده این است که بازی ویردسانگ با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) ساخته خواهد شد. پس بازی از لحاظ گرافیکی سطح بالایی خواهد داشت.

در حال حاضر شرکت سازنده به شدت قصد استخدام دارد. پس اینطور که به نظر می‌رسد افراد زیادی روی این بازی کار خواهند کرد و ویردسانگ یک عنوان بسیار گسترده خواهد بود. سابقه تیم سازنده نشان می‌دهد که این بازی به احتمال زیاد حالت جهان باز خواهد داشت. همین موضوع باعث می‌شود تا جزئیات در آن اهمیت زیادی داشته باشد. حال باید صبر کرد و دید که شرکت سازنده یعنی (Wicked Games) در چه زمانی اطلاعات بیشتری از این عنوان عجیب منتشر خواهد کرد.

منبع: IGN.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه