شیائومی بند ۷ پرو و شیائومی بوک پرو هم ۳ روز دیگر رونمایی می‌شوند

۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۴ ۱۰ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شیائومی بند 7 پرو

اینطور که به نظر می‌رسد، شیائومی می‌خواهد سه روز دیگر به همراه گوشی‌های سری ۱۲S از بند ۷ پرو و لپ‌تاپ شیائومی بوک پرو هم رونمایی کند.

همانطور که می‌دانید، شیائومی قصد دارد در تاریخ ۴ جولای (۱۳ تیر) از گوشی‌های سری ۱۲S خود رونمایی کند. اما اینطور که به نظر می‌رسد، این گوشی‌ها در رویداد پیش رو تنها نخواهند بود چرا که شرکت چینی می‌خواهد در کنار آن‌ها از محصولات دیگری نظیر لپ‌تاپ و یک مچ‌بند هوشمند هم رونمایی کند.

شیائومی بند ۷ پرو نام همان مچ‌بندی است که انتظار داریم در رویداد پیش رو شاهد رونمایی از آن باشیم. شایعات پیرامون این مچ‌بند یک روز بعد از رونمایی رسمی از می بند ۷ منتشر شد اما در آن زمان نمی‌دانستیم شرکت چینی می‌خواهد در چه تاریخی رسما از آن رونمایی کند. فاصله‌ی بین انتشار نخستین خبر پیرامون این محصول و زمان رونمایی از آن آنقدر کم است که اصلا فرصت نشده افشاگران اطلاعاتی را پیرامون آن دریافت و منتشر کنند. در نتیجه نمی‌دانیم این مچ‌بند جدید چه قابلیت‌هایی دارد.

شیائومی بند 7 پرو
شیائومی بند 7 پرو

خود شیائومی هم تاکنون اطلاعات زیادی را پیرامون این مچ‌بند منتشر نکرده جز اینکه می‌دانیم در رنگ‌های مشکی و طلایی در دسترس قرار می‌گیرد و نمایشگر آن از می بند ۷ بسیار بزرگ‌تر است. از لحاظ قابلیت‌های مربوط به سلامت و تناسب اندام هم انتظار می‌رود تمام قابلیت‌های می بند ۷ در آن وجود داشته باشد. همچنین این احتمال هم وجود دارد که تمام قابلیت‌هایی را که انتظار داشتیم در می بند ۷ ببینیم نظیر GPS مستقل اما ندیدیم، در این محصول مورد انتظار شاهد باشیم.

شیائومی بند 7 پرو
شیائومی بند 7 پرو

اما می‌رسیم به لپ‌تاپ شیائومی بوک پرو ۲۰۲۲ که گفته می‌شود یک لپ‌تاپ بسیار باریک و سبک با نمایشگر ۱۴ اینچی با وضوح خیره‌کننده‌ی ۴K خواهد بود. شیائومی تصاویری را هم از این محصول منتشر کرده که بدنه‌ی یک‌دست فلزی آن را نشان می‌دهد. پورت USB-C و جک ۳.۵ میلی‌متری هم دو نمونه از پورت‌های این لپ‌تاپ را تشکیل می‌دهند اما نمی‌دانیم پورت‌های دیگر دقیقا از چه نوعی هستند.

همانطور که گفته شد، متأسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با مچ‌بند و لپ‌تاپ مورد انتظار شیائومی در اختیار نداریم اما خوشبختانه برای اینکه به صورت رسمی از تمام اطلاعات پیرامون آن‌ها مطلع شویم، نیازی نیست که خیلی منتظر بمانیم چون سه روز دیگر قرار است از آن‌ها رونمایی شود.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما