آیا مایکروسافت به سمت اندروید می‌رود؟

۷ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس شایعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که مایکروسافت می‌خواهد ویندوزفون را رها کند و از اندروید برای گوشی‌های هوشمند خودش استفاده کند.

شایعات بسیاری منتشر شده‌اند که با توجه به آن‌ها، به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد از اندروید به‌جای ویندوز فون استفاده کند.

در این شایعات به این موضوع اشاره شده که مایکروسافت با گوگل قراردادی امضا کرده که به واسطه آن اگر از ویندوزفون استفاده نکند، گوگل برنامه‌های Google Maps، Youtube و موتور جستجوی خودش را برای سیستم‌عامل ویندوز طراحی می‌کند. به‌نظر می‌رسد که تغییرات بزرگی در مایکروسافت درحال رخ دادن است. دیروز خبری منتشر شده که مایکروسافت بخشی از سرویس نقشه خودش را به شرکت Uber فروخته است. همچنین آن‌ها بخش تبلیغات تصویری خودشان را به دو شرکت AOL و AppNexus فروخته‌اند. پس از این اقدامات هم ساتیا نادلا رییس مایکروسافت در ایمیلی که برای کارمندان این شرکت ارسال کرد، گفت: «در مسایلی که به درستی کار نمی‌کنند باید تصمیمات سختی گرفت.»

Satya-Nadella

البته ممکن است این شایعات درست نباشند، چرا که مایکروسافت قصد دارد در پاییز امسال ویندوز ۱۰ را برای موبایل عرضه کند. به همین دلیل تصور این موضوع که مایکروسافت بخواهد به سمت اندروید برود، اشتباه است. به نظر می‌رسد که مدیرعامل جدید مایکروسافت قصد دارد تغییرات زیادی را در این شرکت به‌وجود بیاورد و به همین دلیل شایعات بسیار زیادی درباره این تغییرات به وجود آمده است.

منبع: Phonearena

دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar اسم دختر

    نه آقا نمیره سمت اندروید من مطمعنم 🙂
    امیدوارم هرچه زودتر ویندوز ۱۰ رو کامل کنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه