ایکس‌باکس اسکورپیو به فروش ایکس‌باکس وان اسلیم آسیب نمیزند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال از دو مدل کنسول ایکس‌باکس وان جدید رونمایی کرد. اولین مدل ایکس‌باکس وان اسلیم نام دارد و مدل بعدی که مدل قدرتمندتر ایکس‌باکس وان است، با نام «ایکس‌باکس اسکورپیو» (Xbox Scorpio) راهی بازار خواهد شد. ایکس‌باکس وان اسلیم چند روز پیش راهی بازار شد و نقدهای خوبی به دست آورد و با استقبال گیمرها روبه‌رو شد؛ اما برای بسیاری کاربران این سوال به وجود آمده که آیا فروش اسکورپیو  به فروش ایکس‌باکس وان اسلیم آسیب وارد می‌کند یا خیر؟

حتی بسیاری از کاربران در توییتر این سوال را از فیل اسپنسر ریس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت پرسیده‌اند و او در پاسخ گفته:” خیلی‌ها فکر می‌کنند که اسکورپیو روی فروش ایکس‌باکس وان اسلیم تاثیر منفی می‌گذارد؛ اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. برنامه‌ریزی ما تا این لحظه بسیار خوب عمل کرده.”

Xbox-Scorpio-2

اسپنسر در E3‌ امسال درباره‌ی اسکورپیو گفته بود:” دلیل اینکه ما اسکورپیو را معرفی کردیم این بود که دوست داشتیم کاربران با برنامه‌ریزی‌های ما بیشتر آشنا شوند. ما به کاربران آ‌ن‌قدر اطلاعات دادیم که آن‌ها خودشان را برای خرید مدل‌های جدید آماده کنند.”

ایکس‌باکس وان اسلیم چند روز پیش راهی بازار شد؛ اما فعلا مدل ۲ ترابایتی آن عرضه شده که ۴۰۰ دلار قیمت دارد. این کنسول دو مدل ۱ ترابایتی و ۵۰۰ گیگابایتی هم خواهد داشت که در پاییز امسال با قیمت‌های ۳۵۰ و ۳۰۰ دلار راهی بازار خواهند شد.

Xbox-Scorpio-3

درباره‌ی کنسول اسکورپیو هم چیز زیادی نمی‌دانیم. تنها مشخص شده که این کنسول اواخر سال آینده راهی بازار می‌شود و قوی‌ترین کنسول بازی خواهد بود که تا این لحظه ساخته شده است.  قدرت پردازشی آن به شش ترافلاپس می‌رسد. قیمت ایکس‌باکس اسکورپیو هنوز اعلام نشده، اما برای اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K و عنوان‌های واقعیت مجازی گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. البته مایکروسافت گفته بود که این کنسول برای افرادی طراحی شده که تلویزیون ۴K دارند.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما