بازی Resident Evil 0 HD Remaster منتشر شد؛ امتیازات آن را ببینید

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بازی Resident Evil 0 HD Remaster برای کامپیوترهای شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیش۴، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ عرضه شد. این عنوان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی اصلی است که در سال ۲۰۰۲ برای کنسول «گیم کیوب» (Game Cube) منتشر شده بود.

بازی Resident Evil 0 در قالب یک دیسک با عنوان Resident Evil Origins Collection برای ایکس‌‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ منتشر شده است.

شرکت «کپکام» (Capcom) بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت اول مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل تصمیم گرفت که قسمت‌های بعدی را هم بازسازی کند. بازی «رزیدنت اویل ۰» که مدتی پیش راهی بازار شد، نه تنها به صورت دانلودی قابل بازی است، بلکه می‌توان آن را در قالب دیسک هم خریداری کرد. این بازی در کنار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت اول در قالب مجموعه‌ای به نام Resident Evil Origins Collection برای «ایکس باکس وان» (Xbox One) و «پلی‌استیشن۴» (PlayStation 4) با قیمت ۴۰ دلار عرضه شده است.

این بازی توسط رسانه‌های مختلف مورد نقد و بررسی قرار گرفته که در ادامه به امتیازی که برخی رسانه‌ها به این بازی داده‌اند، اشاره می‌کنیم.

GameSpot—۷/۱۰

این سایت گفته که بازی رزیدنت اویل ۰ از گرافیک خوبی بهره می‌برد و موسیقی‌های آن هم بازی‌کننده‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

IGN—۶.۵/۱۰

این بازی حس یک عنوان مدرن را به بازی‌کننده‌ها منتقل می‌کند و از نظر جلوه‌های بصری هم گیمرها را هیجان‌زده خواهد کرد. البته داستان بازی نمی‌تواند نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند و سریع از یاد می‌رود.

Polygon—۷/۱۰

این بازی بسیار بهتر از نسخه‌ی اصلی خودش است و همچنان حس یک عنوان کلاسیک را در خودش قرار داده؛ اما نمی‌تواند مانند نسخه‌ی اول بازی‌کننده‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

GamesRadar—۳.۵/۵

یک بازی مدرن با حسی قدیمی که ارزش امتحان کردن دارد.

PC Gamer—۶۳/۱۰۰

این بازی ظاهر بسیار شگفت‌انگیزی دارد، اما حس اصلی این مجموعه را به بازی‌کننده‌ها منتقل نمی‌کند.

Destructoid – 9/10

یکی از بهترین قسمت‌های مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل که حتما باید آن‌را تجربه کرد.

Game Informer – 8.5/10

این بازی را باید به همه پیشنهاد کرد. بازی‌کننده‌های جدید و قدیمی این مجموعه بازی‌ها به خوبی با این عنوان ارتباط برقرار می‌کنند.

Resident Evil 0

بازی Resident Evil 0 در قالب دیسک هم عرضه شده است.

پس از عرضه شدن بازی رزیدنت اویل ۰ شرکت کپکام به شکل جدی‌تری کار ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی «رزیدنت اویل ۲» (Resident Evil 2) را دنبال خواهد کرد. باید ببینیم کپکام بعد از عرضه‌ی این بازی قصد دارد قسمت هفتم رزیدنت اویل را معرفی کند یا خیر. البته مدتی پیش شایعه شده بود که این شرکت قصد دارد رزیدنت اویل ۶ را برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ منتشر کند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را هم مشاهده کنید:

Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0
Resident Evil 0

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: GameSpot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ comment
  1. Avatar nima

    این نسخهای قدیمیش هیجانش بالاتر بیشترم به خاطر حالت نمایش تصویر کار جالبی کردن بروز کردن …

  2. Avatar مصطفی

    نسخه های قدیمی ایول با پازل های جذاب و زامبی هاش خیلی بهتر از ورژن های جدیده

  3. Avatar سجاد

    هیچوقت با نسخه های جدیدش به اندازه ورژنهای کلاسیک ارتباط برقرار نکردم. ترس و هیجان تو نسخه های قدیمی وجود داشت.