بایونتا ۳ رسما رونمایی شد؛ بایونتا ۱ و ۲ به سوییچ می‌آیند

۲۲ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نینتندو در مراسم دیروز صبح The Game Awards 2017 رسما از قسمت سوم «بایونتا» (Bayonetta) رونمایی کرد. استودیوی پلاتینیوم گیمز بایونتا ۳ را به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ می‌سازد. هیچ اطلاعات بیشتری از بایونتا ۳ منتشر نشده است، ولی تریلری کوتاه به هنگام رونمایی از بایونتا ۳ در مراسم Game Awards به نمایش گذاشته شد.

نسخه‌ی فیزیکی بایونتا ۲ روی سوییچ، شامل یک کد دانلود برای بایونتا ۱ است.

با این حال، پیش از رونمایی بایونتا ۳، شاهد معرفی نسخه‌های نینتندو سوییچ دو قسمت اول این بازی بودیم. شایعه‌ی عرضه‌ی این دو بازی را چند وقت پیش هم شنیده بودیم. «رجی فیزامه»، مدیرعامل شعبه‌ی امریکا نینتندو شخصا در مراسم The Game Awards 2017 گفت که می‌خواهند بایونتا ۱ و بایونتا ۲ را روی کنسول سوییچ عرضه کنند تا افراد بتوانند این دو بازی اکشن تحسین شده را در همه حال و در همه جا بازی کنند.

بایونتا ۱ و بایونتا ۲ به صورت جداگانه و دیجیتال در فروشگاه نینتندو برای سوییچ در روز ۱۶ فوریه عرضه خواهند شد.

با این حال، نسخه‌ای فیزیکی برای بایونتا ۲ در نظر گرفته شده است. نسخه‌ی فیزیکی بایونتا ۲ روی سوییچ، شامل یک کد دانلود برای بایونتا ۱ است.

می‌توان نسخه‌ی سوییچ بایونتا ۲ را به صورت آفلاین دو نفره بازی کرد، در حالی که این امکان فقط به صورت آنلاین روی Wii U وجود داشت.

می‌توانید در ادامه تیزر رونمایی بایونتا ۳ را ببینید.

تصاویر بایونتا ۲ روی سوییچ را هم در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم. بایونتا ۱ و ۲ در روز ۱۶ فوریه‌ی سال ۲۰۱۸ برای سوییچ عرضه خواهند شد.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه