بنیانگذار اپل شرکت جدید تاسیس کرد

۲۳ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل شرکت جدیدی تاسیس کرده که در حوزه آموزش تکنولوژی‌های آنلاین فعالیت می‌کند. او نام شرکت جدیدش را Woz U گذاشته است. کار این شرکت تبلیغ و توسعه شغل‌ها و مهارت‌های لازم برای ورود به حوزه تکنولوژی خواهد بود. وزنیاک امیدوار است که در آینده بتواند بیش از ۳۰ دفتر مختلف در سرتاسر دنیا تاسیس کند که در آن‌ها بتواند همه دانش مورد نیاز درباره مهندسی نرم‌افزار، تکنولوژی اطلاعات، ساخت برنامه موبایل و امنیت را آموزش دهد. البته هنوز مشخص نیست که این درس‌ها و آموزش‌ها رایگان خواهند بود یا خیر. در حقیقت هنوز چیزی درباره این موضوع گفته نشده است.

سایت Woz U به شرکت‌های مختلف اجازه می‌دهد که بتوانند از ابزار  و منابع مختلف برای استخدام افراد مورد نیازشان استفاده کنند.  گفته شده آموزش‌هایی که در این سایت قرار میگیرد به درد همه سنین می‌خورد و دانش آموزان از کلاس اول تا پایان دانشگاه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

در حال حاضر سایت Woz U در زمینه تکنولوژی، مهندسی، هنر، ریاضیات فعالیت خواهد کرد. وزنیاک درباره سایت جدیدش می‌گوید:« هدف ما از راه اندازی این سایت آموزش دادن افراد برای فعالیت در حوزه تکنولوژی با مهارت‌های دیجیتالی است، بدون اینکه آن‌ها هزینه زیادی کنند و کلی بدهی داشته باشند. سایت ما برای افرادی ساخته شده که از تکنولوژی می‌ترسند، چرا که فکر می‌کنند این کار برای آن‌ها ساخته نشده است. من می‌دانم که آن‌ها می‌توانند و می‌خواهم نشان دهم. من تمام زندگیم‌ را سعی کردم که بسازم و خلق کنم و دنیا را با تکنولوژی به جای بهتری تبدیل کنم. الان با سایت Woz U می‌توانیم این کار را بهتر انجام دهم.»

 

منبع: The Verge

‌‌‌‌
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه