تریلر LawBreakers را به مناسبت عرضه‌ی بازی ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«کلیف بلزینسکی» (Cliff Blezinski)،‌ طرح مجموعه بازی‌های Gears of War و Unreal Tournament، چند سالی است که مشغول کار روی یک اکشن اول شخص در استودیوی جدید خود است. بازی جدید بلزینسکی از امروز برای خرید موجود است. به همین مناسبت، تریلری از بازی LawBreakers عرضه شده است.

بازی روی دو پلتفرم کامپیوتر و پلی‌استیشن۴ عرضه شده است و ۳۰ دلار قیمت دارد.

تریلر جدید Lawbreakers از بازی‌کننده‌ها می‌پرسد که آیا به اندازه‌ی کافی مهارت دارند؟ می‌توانیم در این تریلر، صحنه‌های اکشن عجیب و غریب و بسیار خوبی را ببینیم. روند بازی Lawbreakers بسیار ما را به یاد اکشن‌های اول شخص قدیمی مثل همان آنریل تورنمنت یا کوایک می‌اندازد.

با اینکه قرار بود بازی Lawbreakers به صورت رایگان عرضه شوند و در بازی، آیتم بفروشند، استودیوی بازی‌سازی Boss Key تصمیم گرفته تا مثل اورواچ، بازی خود را بفروشد. با این حال، برخلاف اورواچ که قیمت یک بازی کامل را دارد، Lawbreakers نصف قیمت یک بازی کامل قیمت‌گذاری شده است. بازی روی دو پلتفرم کامپیوتر و پلی‌استیشن۴ عرضه شده است و ۳۰ دلار قیمت دارد. بلزینسکی گفته که هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی روی ایکس‌باکس وان ندارند.

کلاس‌های مختلفی در Lawbreakers وجود دارد که هر کدام قدرت‌ها و قابلیت‌های مخصوص خودشان را دارند. این بازی هم‌چنین یک قابلیت کاملا جدید را به بازی‌های اکشن اول شخص معرفی می‌کند: امکان تیراندازی به کسی که پشت سر شما قرار دارد.

منبع: GameSpotبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما