جدیدترین اخبار، مقاله‌ها و ویدیوهای علم و تکنولوژی

در صفحه دنیای تکنولوژی و علم دیجی‌کالا مگ جدیدترین اخبار علم و فناوری و هزاران مقاله درباره تکنولوژی را دنبال کنید. بهترین و تازه‌ترین ویدیوها، اخبار و مقالات تکنولوژی در حوزه‌های مختلفی از جمله گجت‌ها و گوشی‌های موبایل، اپلیکیشن و نرم‌افزار، تجارت الکترونیک، خوردو و حمل‌ونقل، زمین و محیط زیست، فناوری اطلاعات، نجوم، هوا فضا، هوش مصنوعی و رباتیک به صورت روزانه در بخش فناوری دیجی‌کالا مگ منتشر می‌شود.

علاوه بر اخبار تکنولوژی در این بخش می‌توانید با معرفی محصولات جدید، نقد و بررسی ویدیویی و متنی جدیدترین گوشی‌های موبایل و محصولات تکنولوژی، مقالات آموزشی در حوزه‌های متنوع، مقالات و ویدیوهای جذاب در زمینه‌هایی مانند معرفی اپلیکیشن و آموزش عکاسی با موبایل، مقالات تحلیلی در زمینه نجوم و هوا فضا، آموزش نکته‌ها و ترفندهای جالب در حوزه‌ی فناوری و هزاران مقاله‌ی مفید دیگر در زمینه‌ی علم و دانش همراه باشید.

اخبار علم و تکنولوژی

ما در صفحه تکنولوژی و علم دیجی‌کالا مگ تلاش می‌کنیم با آشنا کردن مخاطب ایرانی با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا او را برای برخورد با چالش‌های زندگی مدرن در دوران شکوفایی و سلطه‌ی دانش و فناوری بیشتر از پیش آماده کنیم.

دیجی‌کالا مگ یک رسانه‌ی آنلاین با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری و سبک زندگی مدرن است که در تابستان سال ۱۳۹۴ توسط وب‌سایت دیجی‌کالا ایجاد شد. در ابتدای کار تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌ی فناوری در دیجی‌کالا مگ دور هم آمده اند تا بهترین و کامل‌ترین مرجع مقالات و اخبار تکنولوژی را در اختیار کاربران قرار دهد. در ادامه‌ی راه فعالیت دیجی‌کالامگ گسترده‌تر شد و موضوعات بیشتری مانند بازی‌های رایانه‌ای، هنر و سینما، ادبیات و سبک زندگی را در بر گرفت. اما همچنان بخش علم و تکنولوژی هسته‌ی مرکزی این رسانه محسوب می‌شود و هر روز با جذب کردن افراد متخصص و علاقه‌مند بیشتر تلاش می‌کند به بهترین منبع آنلاین موجود در این حوزه تبدیا شود.