تصاویر جاسوسی از مدل جدید BMW M3 لو رفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند وقتی می‌شد که اخبار انتشار تصاویر جاسوسی کم‌رنگ شده بود. دلیل آن هم برگزاری نمایشگاه‌های خودرو بین‌المللی مثل توکیو و لس‌آنجلس بود که خودروسازها رسما از محصولات خود رونمایی کرده‌اند. با این حال هنوز ردپای تست محصولات جدید به چشم می‌خورد. همان‌طور که تصاویر جاسوسی از جدیدترین مدل M3 سدان BMW لو رفته است!

شاید بتوانیم M3 را یکی از هیجان‌انگیزترین ساخته‌های بشر در طول تاریخ بدانیم. فرقی نمی‌کند که طرفدار چه برند و مدلی باشید، کافی است که یک بار صدای وحشی موتور S54 اتاق E46 را بشنوید تا چند روز از شنیدن صدای موتور هر ماشینی دست بکشید. شاید موفقیت M3 باعث شده تا اینقدر سری ۳ بیمر به زبان‌ها بیفتد و پیروان خودش را داشته باشد. چراکه تا وقتی ماشین پرسرعت و قدرتمندی مثل M3 وجود دارد، چرا باید به فکر مدل‌های ضعیفی مثل ۳۱۶، ۳۱۸ و حتی ۳۲۰ بود! در ادامه می‌توانید تصاویر نسخه M3 اتاق E46 را ببینید.

کافی است که درگیر چنین تفکراتی باشیم و بشنویم بی‌ام‌و درحال تست مدل ۲۰۱۹ نسخه‌ی M3 است. این خودرو که در یکی از خیابان‌ها شهر در حال آزمون و بررسی لازم بود، شکار دوربین خبرنگاران شد. درمورد قالب کلی ماشین احتمال می‌رود که هنوز شاهد همان سبک و سیاق طراحی M3 باشیم. با این حال چراغ‌های خطر کمی با نسخه‌های فعلی فرق کرده‌اند. این که چراغ‌های پشتی دست‌خوش چه تغییراتی شده‌اند، هنوز مشخص نیست چراکه سراسر بدنه و بخش‌های زیادی مثل شیشه‌ی عقب و چراغ‌ها هم با کاور پوشانده‌ شده‌اند.

هم‌چنین زاویه‌ی پشتی سقف این مدل، زاویه کمتری دارد. این یعنی بجای این که زاویه‌ی انتهای سقف شبیه مدل‌های کوپه شود، عمودی‌تر شده و استخوان‌بندی مدل سدان را برایمان دیکته می‌کند. هم‌چنین به نظر می‌رسد در نمای جلو شاهد طراحی جسور و خشن‌تری نسبت به مدل‌های کنونی باشیم.

با این که هنوز اطلاعات زیادی درمورد این خودرو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، شایعه‌های مختلفی درمورد مشخصات فنی M3 می‌شنویم. این که شرکت آلمانی بی‌ام‌و احتمالا از یک پیشرانه‌ی ۳ لیتری با حداکثر توان ۵۰۰ اسب‌بخار برای قلب تپنده‌ی این اشتوتگارتی دوست‌داشتنی استفاده می‌کند. احتمالا در مدل جدید M3 شاهد عرضه‌ی مدل سفارشی تمام چرخ محرک هستیم؛ همان‌طور که در M5 جدید دیدیم. تا انتشار جدیدترین اطلاعات این خودرو همراه ما باشید.

 

منبع: Motor1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما