تصاویر Fujifilm X-A3 به بیرون درز کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر دوربین‌های بدون آینه‌ی X-Pro 2 یا X-T2 شرکت فوجی‌فیلم (Fujifilm) کمی سنگین برای‌تان به نظر می‌رسند، می‌توانید به خرید یکی از دوربین‌های جدید این شرکت، که البته احتمالا قرار است به زودی معرفی شود، فکر کنید. اخیرا تصاویری از دوربین X-A3 فوجی‌فیلم دیده‌ایم که در همین سری دوربین‌های این شرکت جای می‌گیرند.

شایعات گفته اند که دوربین X-A3 قرار است یک سنسور ۲۴.۳ مگاپیکسلی APS-C داشته باشد.

همانطور که می‌توانید از عکس پایین متوجه شوید، دوربین X-A3 ظاهر گران دو مدل X-Pro 2 یا X-T2 را ندارد، با این حال، قیمت این دوربین است که قرار است جذاب باشد، نه ظاهرش. هنوز به طور دقیق از قیمت دوربین X-A3 اطلاع نداریم، اما می‌توانیم حدس بزنیم که این دوربین بدون آینه احتمالا قیمتی هم‌رده با دوربین X-A2 خواهد داشت. در نتیجه زیاد برای خرید آن پیاده نخواهید شد.

fujifilm_x-a3

شایعات گفته اند که دوربین X-A3 قرار است یک سنسور ۲۴.۳ مگاپیکسلی APS-C داشته باشد. یک صفحه نمایش لمسی سه اینچی هم روی آن قرار گرفته که می‌تواند ۱۸ درجه گردش کند؛ یعنی می‌توانید با این دوربین سلفی‌های خوبی هم بگیرید. این دوربین هم‌چنین می‌تواند با وضوح تصویر Full HD فیلم بگیرد، وای-فای داخلی دارد و ۱۰ فیلتر مختلف هم در آن قرار داده شده است. باتری X-A3 هم ظاهرا تا ۴۱۰ عکس دوام می‌آورد.

تصور می‌کنیم تا رونمایی رسمی از دوربین Fujifilm X-A3 فاصله‌ی زیادی نداشته باشیم.

منبع: Ubergizmo

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما