تلگرام با به‌روزرسان جدید هیجان‌انگیزتر می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

برنامه پیام‌رسان تلگرام در به‌روزرسان جدید امکانات جدیدی را در اختیار کاربران قرار داد. از این لحظه به بعد می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهایی که پس از مدت زمانی مشخص از بین می‌روند را برای افراد مختلف ارسال کنید. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که اگر کاربری سعی کند از تصاویری که به صورت خودکار حذف می‌شوند اسکرین شات بگیرد، به فرستنده گفته می‌شود. در واقع فرستنده متوجه می‌شود که شما از تصویر ارسالی او عکس بگیرید.

در بخش دیگری از این به‌روزرسان جدید این امکان به کاربران داده شده که بتوانند برای خودشان بیوگرافی بنویسند. قسمتی در پروفایل کاربران به وجود آمده که به این موضوع اختصاص پیدا کرده که البته در تعداد کاراکتر محدودیت دارد.

امکان ویرایش تصاویر هم در این به‌روزرسان تغییر کرده و کاربران خیلی سریع‌تر می‌توانند این کار را انجام دهند. همچنین مسئولان این برنامه پیام‌رسان به این موضوع اشاره کرده‌اند که سرعت دانلود از تلگرام سریع‌تر از قبل خواهد شد.

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که تغییراتی در روند ارسال استیکرها هم به وجود آمده و کاربران می‌توانند قبل از ارسال آن‌ها را به صورت تمام صفحه مشاهده کنند.

منبع: Engadget
telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. اهورا

    چرا برای من بروز رسانی نمیاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما