امسال چگونه مسابقات را تماشا کنیم

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۰ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
جام جهانی 2018

هواداران تیم‌های ورزشی سراسر جهان همگی خود را آماده تماشای تلاش تیم‌های کشورشان در جام جهانی ۲۰۱۸ برای رسیدن به بزرگ‌ترین افتخارات کرده‌اند. البته اگر می‌خواهید مسابقات را از خانه تماشا کنید باید برنامه و لوازم مناسب را داشته باشید. خوشبختانه مانند تک‌تک اعضای تیم که با تمام توان برای موفقیت‌ می‌جنگند، تیم دستگاه‌های سامسونگ هم در کنار هم تلاش‌ می‌کنند تا بهترین تجربه دیداری را برای شما به ارمغان بیاورند.

در کنار هم

در زمان دیدن مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ انبوهی از دوستان کنار هم و جلوی تلویزیون‌ها جمع می‌شوند تا مسابقه را از نزدیک ببینند، در حالی که میزبان باید تا لحظه سوت آغاز بازی در آشپزخانه مشغول آماده کردن خوراکی و نوشیدنی برای مهمانان باشد. اما حالا دیگر می‌توانید مطمئن باشید که حتی یک لحظه از هیجان قبل یا حین بازی را هم از دست نخواهید داد چرا که قابلیت اتصال هوشمند محصولات سامسونگ تضمین‌ می‌کند که همه دستگاه های هوشمند به تلویزیون متصل می‌مانند.

هر جای خانه که باشید در لحظات اوج هیجان با استفاده از قابلیت اتصال هوشمند و اپلیکیشن SmartThings و یا قابلیت Smart view در گوشی‌های هوشمند سامسونگ، می‌توانید تصویر تلویزیون را روی گوشی و یا تصویر گوشی را روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون منتقل کرده و از تماشای مسابقه روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ لذت ببرید.

راحت بنشینید و از بازی لذت ببرید

وقتی پای تماشای یک مسابقه بزرگ در کنار دوستان و اعضای خانواده پیش می‌آید، هرچه تلویزیون بزرگ‌تر باشد بهتر است. وقتی همه دور تلویزیون جمع می‌شوند تا بازی را تماشا کنند، صفحه بزرگ تضمین می‌کند که هیچ‌کس هیچ صحنه‌ای از بازی را از دست ندهد. سری تلویزیون‌های QLED سامسونگ با اندازه‌های ۵۵ تا ۷۵ اینچ می‌توانند این اطمینان خاطر را ایجاد کنند. از طرفی با وجود فناوری ضدانعکاس روی صفحه این تلویزیون‌ها، نورهای محیطی یا چراغ های تابیده شده به صفحه تلویزیون نمی تواند مانعی برای تجربه حس لحظات هیجان انگیز مسابقه شود.

کیفیت تصویر چشمگیر تلویزیون‌های QLED سامسونگ باعث می‌شود زیبایی مسابقه دو چندان شود. موتور تصویر ۴K Q این تلویزیون‌ها با کمک هوش مصنوعی محتوا را تحلیل و کیفیت آن را افزایش می‌دهد. با توجه به قابلیت نمایش ۱۰۰ درصد حجم رنگ، بیننده می‌تواند هر پاس و تکلی را هم با وضوح کامل مشاهده کند.

داخل ورزشگاه صدا و تصویر در کنار هم آن هیجان را ایجاد می‌کنند و در خانه هم این هیجان زمانی تکمیل می‌شود که شما صدای ضربه شوت بازیکن و ورود آن به دروازه را در کنار صدای هورای تماشاگران، کاملا واضح بشنوید در تلویزیون‌های QLED سامسونگ، صدا برای هر برنامه‌ای کاملا بهینه‌سازی شده تا هواداران ورزش بتوانند صدای اتفاقات داخل زمین را با شفافیت کامل بشنوند.

در طول تورنمنت‌های ورزشی مهم ممکن است چند مسابقه جام جهانی ۲۰۱۸ بصورت همزمان انجام شوند،‌ برای همین پیدا کردن مسابقه موردنظر شما شاید کمی وقت‌گیر باشد. با استفاده از اپلیکیشن‌های موجود در تلویزیون‌های QLED سامسونگ مثل آیو می‌توانید علاوه بر تماشای پخش زنده شبکه‌های تلویزیونی از برنامه‌های اختصاصی ورزشی لذت ببرید، بدون اینکه حجمی از اینترنت شما کاسته شود یا هزینه‌ای متوجه شما گردد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ابی

    من فکرکردم یه اموزش جدید گذاشتین نگو تبلیغه همش!