در کامیک-کان فیجت اسپینر می‌فروشند

۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نمایشگاه «کامیک-کان»، بزرگترین گردهم‌آیی طرفداران کمیک‌ها و شخصیت‌های تخیلی است. در این نمایشگاه، می‌توانید وسایل مختلفی مثل اکشن فیگورها و مجسمه‌های بسیار گران‌قیمت مجموعه‌ها را پیدا کنید و یکی برای خودتان بخرید. در کامیک-کان امسال، «فیجت اسپینر» (Fidget Spinner) هم به لیست چیزهایی که در نمایشگاه می‌فروشند اضافه شده بود.

حتی فیجت اسپینرهای طرح «شوریکن»‌های ناروتو هم در کامیک-کان برای خرید موجود هستند.

فیجت اسپینرهای زیادی در کامیک-کان ۲۰۱۷ به فروش گذاشته شده‌اند. این فیجت اسپینر، هم از سوی شرکت‌ها به صورت رسمی فروخته می‌شوند و هم تقلبی هستند؛ یعنی برای مثال «فیجت اسپینر» کاپیتان امریکا هم یک مدل رسمی دارد که خود مارول آن را می‌فروشد و هم مدل‌های تقلبی و ارزان‌تر.

طرح‌های مختلفی از فیجت اسپینرها به کامیک-کان آورده شده‌اند؛ برخی از آن‌ها طرح بتمن دارتد و برخی دیگر لوگوی فلش را روی خودشان نشان می‌دهند. حتی فیجت اسپینرهای طرح «شوریکن»‌های ناروتو هم در کامیک-کان برای خرید موجود هستند. اگر چنین چیزهایی را در مملکت خودمان هم پیدا کردید، پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ وجه آن‌ها را مثل یک شوریکن واقعی استفاده نکنید و کار دست خودتان ندهید.

در ادامه می‌توانید تصاویر برخی از فیجت اسپینرهای کامیک-کان را ببینید. اگر می‌خواهید درباره‌ی این اسباب بازی‌های بی‌مزه بیشتر بدانید، می‌توانید به پادکست ما درباره‌ی فیجت اسپینر گوش کنید.

به نظر شما، کدامیک از فیجت اسپینرهای زیر، اصلی و کدام تقلبی هستند؟

 

منبع: GameSpot

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar احدحسنی

    اونی که گرون‌تره اصله