فیلم جدید «دزدان دریایی کاراییب» بدون جانی دپ ساخته می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دزدان دريايی کاراييب

جانی دپ، بازیگر نقش جک اسپارو در فیلم جدید «دزدان دریایی کاراییب» حضور نخواهد داشت. طبق اخباری که توسط عوامل این مجموعه نیز تایید شده جانی دپ ۵۵ ساله بعد از ۱۵ سال دیگر بخشی از مجموعه دزدان دریایی کاراییب نخواهد بود و فیلم جدید که قرار است نوعی راه‌اندازی مجدد مجموعه باشد بدون حضور او ساخته می‌شود.

«استوارت بیتی» یکی از فیلمنامه‌نویسان مجموعه، تایید کرده که با تغییراتی کلی در مجموعه دزدان دریایی کاراییب روبرو خواهیم شد. بیتی در اظهارنظری درباره جانی دپ گفت: “او بازی درخشانی داشته و نقش جک اسپارو را از آن خودش کرده است. نقشی که باعث شهرت بیشترش شد. بسیار خوشحالم که بچه‌ها در سراسر جهان عاشقش شدند و این برای او و ما اتفاق بزرگی‌ست…”

جانی دپ ۵۵ ساله بعد از ۱۵ سال دیگر بخشی از مجموعه دزدان دریایی کاراییب نخواهد بود و فیلم جدید که قرار است نوعی راه‌اندازی مجدد مجموعه باشد بدون حضور او ساخته می‌شود.

به گفته استورات بیتی جک اسپارو همیشه در خاطر جانی دپ خواهد ماند چرا که تنها نقشی است که پنج‌بار بازی کرده و در لباس جک بارها برای ملاقات بچه‌های بیمار در بیماستان‌ها حضور پیدا کرده است. او با اشاره به شخصیت‌های خاصی که دپ قبل از دزدان دریایی کاراییب در فیلم‌های «تیم برتون» مثل «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» و «آلیس در سرزمین عجایب» خلق کرده بود گفت: “او یک ستاره نبود و بیشتر مردم فکر می‌کردند ما دیوانه‌ایم که او را برای بازی در فیلم‌مان انتخاب کردیم”. به گفته این فیلم‌نامه‌نویس، از نظر بیشتر مردم انتخاب یک بازیگر که ستاره بزرگی نبود برای فیلم بزرگی مثل دزدان دریایی کاراییب کار عاقلانه‌ای نبود ولی برخوردهای تند آن‌ها درست بعد از تماشای فیلم تغییر کرد، آن‌ها با فیلم ارتباط برقرار کردند و این یک معجزه بود.

گفته می‌شود که شرکت دیزنی از «رت ریس» و «پال ورنیک» نویسنده‌های فیلم ابرقهرمانی «ددپول» (Deadpool) هشتمین فیلم در مجموعه فیلم‌های مردان اکس، برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم جدید دزدان دریایی کاراییب استفاده خواهد کرد.

بنابراین باید گفت پنجمین و فعلا آخرین قسمت از مجموعه قبلی دزدان دریایی کاراییب یعنی «مردان مرده قصه نمی‌گویند» (Dead Men Tell No Tales) آخرین حضور جانی دپ در نقش جک اسپارو بود. فیلمی که از نظر تجاری در مجموع ۵ فیلم ضعیف‌ترین عملکرد را داشت و بعید نیست تصمیم دیزنی برای عدم همکاری با جانی دپ به همین موضوع مرتبط باشد.

 

 

 

 

 

 دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. N. M

    بزرگترین اشتباه دیزنی خواهد بود حداقل۷۰درصد از طرفداران این فیلم به خاطر بازی درخشان جانی دپ هست

  2. رضا

    ای کاش آخرین بازی جانی دپ در نقش جک اسپارو منتهی می شد به قسمت چهارم تا حداقل آخرین تصویری که در ذهنمون از کاراکتر جک اسپارو و مجموعه دزدان دریایی کاراییب داشتیم مثبت می بود…
    دوست دارم بدونم که در قسمت ششم بدون جک اسپارو چطور میخوان انتظارات طرفداران رو برآورده کنند؟ البته اگه طرفداری باقی مونده باشه!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما