دورهمی کارآفرینان جوان دانشگاه صنعتی شریف با همراهی دیجی‌کالا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
استارت آپ شریف

سه‌شنبه ٣٠ مهرماه ١٣٩۶ مدیر ارشد واحد محتوای دیجی‌کالا در دورهمی کارآفرینان جوان، مهمان شتاب‌دهنده‌ی شریف بود.

مرزهای جغرافیایی، دسترسی نداشتن به دانش کافی و کمبود منابع مالی، هر یک مانعی بر سر راه شما برای ایجاد یک کسب و کار هستند. شتاب‌دهنده جایی است که با تلاش برای برداشتن موانع پیش رو کارآفرینان در رسیدن به مقصد رویایی‌شان همراهی کند.

‎شریف اکسلریتور اولین برنامه شتاب‌دهنده‌ی برخاسته از نهاد دانشگاه در ایران است. این شتاب‌دهنده در مجتمع خدمات فناوری شریف در دانشگاه صنعتی شریف قرار دارد و به استارت اپ های شریفی خدمات می‌دهد.

شتاب‌دهنده‌ی شریف خدمات پنج‌گانه‌ای به استارت‌آپ‌ها می‌دهد. این خدمات شامل دفتر و فضای کار و استقرار، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری جلسات منتورشیپ و مشاوره‌ای، کمک هزینه تا سقف بیست‌وپنج میلیون تومان و البته کمک به جذب سرمایه‌گذار و شبکه‌سازی است.

در راستای خدمت پنجم، شتاب‌دهنده‌ی شریف هرماه یک‌بار، رویدادی را تحت عنوان دورهمی دوستانه برگزار می‌کند. این برنامه برای معرفی استارت‌آپ‌ها به افراد سرمایه‌گذار، مدیران شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و افراد موثر در این حوزه برگزار می‌شود و دارای دو بخش معرفی و شبکه‌سازی با یکدیگر است.

سه‌شنبه ٣٠ مهرماه، این رویداد با حضور میهمانانی از مجموعه‌های مرتبط و استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده برگزار شد.

استارت آپ و کارآفرینان

نیما رسول‌زاده مدیر ارشد محتوای شرکت دیجی‌کالا، راحیل باورصاد مدیرعامل شرکت پتروآداک نیرو، علی‌اکبر فائق مشاور صندوق توسعه و صادرات شریف در حوزه‌ی  VC و عباس دین‌محمدی مدیر بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر صندوق توسعه و صادرات شریف مهمانان و منتورهای این رویداد بودند.

در این دورهمی دوستانه استارت‌آپ‌های مختلف به معرفی ایده‌ها و کار خود پرداختند. آن‌ها در مورد مسائل و مشکلات استارت‌آپ خود با هم صحبت کردند و از راهنمایی‌های میهمانان از شرکت‌های موفق کشور برای پیشبرد کار و برخورد با چالش‌های پیش رو بهره گرفتند. جالب است بدانید چند تیم از این مجموعه توانستند سرمایه لازم برای پیشبرد کارشان را جذب کنند.

کار کردن روی ایده‌های جذاب و بزرگ آرزوی خیلی از دانشجویان و فارغ التحصیلان جوان کشور است. شتاب‌دهنده‌ها به شما کمک می‌کنند با تشکیل یک گروه توانمند، برای پرورش این ایده‌های جذاب با هم تلاش کنید. همراهی با تیم‌های جوان، با انگیزه و پرانرژی و کمک به کارآفرینان مستعد همیشه از اهداف دیجی‌کالا بوده و هست.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. alireza

    مدیر بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر!!!

    1. سرمایه‌گذاری خطرپذیر (Venture Capital) که از آن با عنوان‌های «سرمایه‌گذاری جسورانه» یا «سرمایه‌گذاری کارآفرینی» نیز نام می‌برند، عبارت است از تأمین سرمایه لازم برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای نوپا (استارت آپ) و کارآفرین که مستعد جهش و رشد ارزش و البته ریسک فراوانی است.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما