کوله‌ات رو ببند؛ راهنمای خرید بازگشت به مدرسه

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ ۱ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
جشنواره بازگشت به مدرسه

کم‌کم درحال نزدیک شدن به ماه مهر و شروع مدرسه و دانشگاه هستیم. به همین مناسبت، دیجی‌کالا جشنواره‌ی بزرگ «بازگشت به مدرسه» را برگزار می‌کند. در جشنواره بازگشت به مدرسه هزاران کالای مورد نیاز دانش‌آموزان، دانشجویان و البته اساتید و معلمان عرضه می‌شود.

ورود به دیجی‌کالا

برای کمک به مشتریان دیجی‌کالا، تصمیم گرفتیم در دیجی‌کالا مگ، مجموعه‌ای از مقالات راهنمای خرید تحت عنوان «کوله‌ات رو ببند!» منتشر کنیم. این مقالات راهنمای خرید را نویسندگان تحریریه‌ی دیجی‌کالا مگ نوشته‌اند و سعی کرده‌اند از میان هزاران کالا، تعدادی محصول منتخب را برای گروه‌های مختلف محصلان و اساتید معرفی کنند.

در این صفحه شاهد ۱۰ مقاله‌ی راهنمای خرید برای گروه‌های مختلف، از دانشجوی ترم اولی گرفته تا دانش‌آموزان دبستانی و بچه‌های کنکوری هستیم. البته عاشقان تکنولوژی و دانشجویان خوابگاهی یا ساکن خانه‌های دانشجویی را از یاد نبرده‌ایم.

جشنواره‌ی بازگشت به مدرسه فقط برای محصلان نیست و کالاهای زیادی مختص معلم‌ها و اساتید وجود دارد. به همین دلیل یکی از مقالات راهنمای خرید به این گروه اختصاص داده شده است.

بنابراین چه بچه‌ی دبستانی دارید و چه دبیرستانی، دانشجو یا حتی استاد هستید، حتما سری به مقالات خرید این صفحه بزنید و سپس وارد جشنواره‌ی بزرگ فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بشوید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما