پیشنهاد خرید اول مهر برای دبستانی‌ها

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ ۱ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه
لوازم تحریر

احتمالا شیرین‌ترین دوران تحصیل همان روزهای دبستان است. موقعی که دلتنگ بازگشت به مدرسه و دیدن دوستان هم‌مدرسه‌ای هستیم. زمانی که فشار درس و نگرانی کنکور هنوز فرصت لذت بردن از مدرسه را از بچه‌ها نگرفته و هنوز حس خوب بستن کیف از شب قبل برای مدرسه را می‌شود تجربه کرد. برای دبستانی‌ها علاوه بر کاربردی بودن وسایل انتخابی که بیشتر لوازم‌التحریر هستند، باید به جذاب بودن آن‌ها هم توجه کرد. به خصوص برای دانش‌آموزان اول دبستان، با مدادهای رنگ و دفترهای جذاب و وسایل بازی تجربه مدرسه رفتن را می‌شود شیرین‌تر کرد. اگر در خانه دانش‌آموز دبستانی دارید پیشنهاد خرید ما در جشنواره «بازگشت به مدرسه» دیجی‌کالا برای کیف مدرسه‌ی او وسایل زیر است.

روان نویس ۲۰ رنگ استدلر

مدل Triplus Fineliner

استدلر

روان‌نویس برای بچه‌های دبستانی وسیله نوشتن نیست. حتی تاکید می‌شود که بچه‌ها نوشتن را با مداد شروع کنند چون روان‌نویس خط‌شان را خراب می‌کند. اما دانش‌آموزانی که سوم دبستان را تمام کرده‌اند دیگر می‌توانند از این روان‌نویس‌های خوشرنگ استفاده کنند. دانش‌آموزان اول تا سوم دبستان هم می‌توانند از این روان‌نویس‌های رنگی برای رنگ‌آمیزی و از آن بهتر طراحی استفاده کنند. روان‌نویس‌های استدلر به جای این که گرد باشند، شکل مثلثی دارند درنتیجه روی کاغذ و میز سر نمی‌خورند و استفاده از آنها ساده‌تر است. از آنجا که خیلی از بچه‌های دبستانی فراموش‌کار هستند معمولا فراموش می‌کنند در روان‌نویس و خودکار را ببندند. خوبی روان‌نویس‌های استدلر این است که در صورت باز ماندن در، جوهرشان خشک نمی‌شود.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

مداد رنگی ۱۲ رنگ استدلر

مدادرنگی استدلر

نقاشی محبوب‌ترین درس دانش‌آموزان دبستانی است و مداد رنگی از ملزومات آن. برند استدلر یکی از قدیمی‌ترین و بهترین تولیدکنندگان مداد، خودکار و سایر لوازم‌التحریر است. این برند آلمانی در بیش از صد کشور شعبه دارد و در ده کشور دنیا چهارده کارخانه محصولاتش را تولید می‌کنند. مدادرنگی‌های استدلر ممکن است کمی از بقیه برندها گران‌تر باشند، ولی در عوض می‌توانید به کیفیت آن مطمئن باشید و بچه‌ها تا وقتی مدادها تمام نشوند از کار کردن با آنها لذت خواهند برد. ارگونومی طراحی این مداد شش ضلعی است و دست بچه‌ها را خسته نمی‌کند. نوک مدادها دو قابلیت خوب مهم دارد: اول این که به سادگی نمی‌شکند و دوم این که کاملا غیرسمی است و اگر بچه‌ها حواس‌شان نباشد و سر مداد را داخل دهان‌شان کنند مسموم نخواهند شد. جنس فلزی جعبه‌اش هم باعث می‌شود که در کیف‌های شلوغ مدرسه مدادها آسیبی نبینند.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

خودنویس پارکر

مدل Vector Maya

خودنویس پارکر

این خودنویس جذاب به کار بچه‌هایی می‌آید که سال آخر دبستان هستند و کلاس‌های خوشنویسی می‌روند. معمولا معلم‌های خط بعد از این که از نوشتن بچه‌ها با مداد مطمئن شدند از آنها می‌خواهند که نوشتن با خودنویس را امتحان کنند. البته که این بخش مخصوص بچه‌های خوش‌خط است. قیمت این خودنویس مناسب و بخاطر جنس بدنه سبک است. برند پارکر در میان آن‌هایی که اهل نوشتن با خودنویس هستند، نامی معتبر و مهم است. این برند آمریکایی از سال ۱۸۸۸ در کار تولید خودنویس است. کسانی که خودنویس پارکر مایا وکتور را می‌خرند با استفاده از گیره‌‌اش می‌توانند آن را به لباسشان وصل کنند و با نوک بادوام و جذابش خطاطی را در سطحی بالاتر تجربه کنند. اسم مایا به دلیل طرح‌های جذاب روی بدنه‌ی آن است و وکتور هم به دلیل آن گیره‌ی خودنویس‌های پارکر که شبیه بردار است. این خودنویس پارکر برای کسانی که می‌‌خواهند شکل مدرن و هیجان‌انگیزی از خوش‌نویسی را تجربه کنند محصولی کامل، خوش‌دست و باکیفیت است.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

چسب اکلیلی ۶ رنگ بیک

سری Kids مدل Metallic

این چسب‌های خوشرنگ چشم بزرگترها را هم خیره می‌کند چه برسد به دانش‌آموزان دبستانی که نسبت به رنگ‌ها حساس‌تر هم هستند. یکی از کارهایی که بخصوص در سال‌های اول دبستان در کلاس‌های درس طرفدار زیاد دارد درست کردن کاردستی است. این چسب‌های اکلیلی دقیقا به درد درست کردن همین کاردستی‌ها می‌خورند. این چسب‌ها بدون اسید و قابل شست‌وشو هستند. بنابرین اگر در حین کار به‌طور اتفاقی دست بچه‌ها رنگی شود و روی میز بریزد، به‌راحتی پاک می‌شود و خیال معلمان و والدین حین کار کردن بچه‌ها با این چسب‌ها راحت خواهد بود. این چسب به کاردستی‌ها جلوه پرزرق و برقی می‌بخشد و قیمتش هم مناسب است. چسب اکلیلی قابل‌استفاده روی کاغذ، مقوا و پارچه است و در بسته‌بندی با شش رنگ عرضه می‌شود.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

مداد مشکی فابر کاستل

بسته ۱۲ عددی

مداد فابر کاستل

درست مثل مدادرنگی‌ها، مداد مشکی فابر کاستل هم شش ضلعی است که کلاسیک‌ترین شکل مداد و البته ارگونومیک‌ترین آن است. هر قدر هم که بچه‌های امروز نیازمندی‌های مدرسه‌شان با پدر و مادرها تفاوت کند در مورد مداد سیاه برای نوشتن تکلیف همیشه اشتراک دارند. مداد سیاهی که بچه‌های دبستانی با آن می‌نویسند باید نرم باشد و در عین حال نوک مداد به راحتی نشکند. مدادهای فابر کاستل دقیقا این ویژگی‌ را دارند. با خرید یک بسته از این مدادها حداقل تا یکی دو ماه خیالتان راحت است چون دوازده مداد در یک بسته وجود دارد. مدادهای فابر کاستل را هم می‌توان برای نوشتن و هم طراحی و نقاشی به کار برد. از طرفی به دلیل درجه‌ سختی نوک HB برای تست‌زدن هم مناسب است و سرعت دانش‌آموزانی را که معلم‌شان امتحان تستی از آنها می‌گیرد، بالا می‌برد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

مداد نوکی ۰.۵ میلی‌متری کیبورد موریس

مدل Ruler بسته ۲ عددی

مداد نوکی موریس

اسم این مداد نوکی رولر پن است و همان‌طور که از اسمش پیداست هم در نقش مداد و هم در نقش خط‌کش می‌تواند کارآیی داشته باشد. بدنه‌اش شبیه یک خط‌کش است و طوری طراحی شده که به دست شما موقع نوشتن فشار وارد نکند. دانش‌آموزانی که اول دبستان را تمام کرده‌اند معمولا با مداد نوکی راحت‌تر از مدادهای معمولی هستند چون دائم لازم نیست آن را بتراشند و نوکش همیشه تیز است و با آنها خوش‌خط‌تر می‌توان نوشت. مداد نوکی موریس جزو آن مداد نوکی‌هایی است که می‌توانید مدت زیادی با آن بنویسید و احساس خستگی نکنید. گیره‌ای هم دارد که بخصوص برای دانش‌آموزان پسر مفید است و می‌توانند آن را به جیب‌شان وصل کنند و احتمال گم شدنش را کاهش می‌دهد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

جامدادی گابل

مدل Rocking

اگر دانش‌آموز دبستانی ما جزو کسانی است که معمولا خودکار و مداد و پاک‌کن زیادی دارد، قطعا جامدادی گابل به کارش خواهد آمد. بهترین مولفه این جامدادی بزرگ و جادار بودنش است. نکته بعدی این که این جامدادی با سه زیپ به سه بخش مجزا تقسیم شده و می‌توانید لوازم تحریرتان را مرتب‌تر درون آن قرار دهید. جنس این جامدادی برزنت است درنتیجه در اثر برخورد با آب خراب نمی‌شود و کیفیت خوبی دارد. اگر آن را بشویید رنگش تغییر نخواهد کرد و از این نظر برای والدین هم جامدادی محبوبی است. البته بهتر است که با آب سرد شسته شود.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

دفتر مشق سم

طرح مینیون

معمولا دفتر مشق برای بچه‌ها مهم‌ترین وسیله است. دفتر مشق بیشتر اوقات روز جلوی چشم دانش‌آموزان است و کلمات‌شان را در آن می‌نویسند. دفتر مشق‌های زیبا را برای درس‌های محبوب‌ترشان برمی‌دارند تا دوبرابر از درس و دفتر لذت ببرند. درنتیجه خرید دفتر مشق برای بچه‌ها صرفا خرید یکی از ملزومات مدرسه نیست. خرید یکی از چیزهایی است که آنها را با کلمه و درس و مشق و مدرسه پیوند می‌دهد. دفتر مشق سم با طرح مینیون‌ها گزینه جذابی برای تشویق دانش‌آموزان دبستانی به انجام تکلیف‌های مدرسه است.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

کوله‌پشتی کوییلو

طرح جغد

کوله‌پشتی بین کیف‌هایی که دانش‌آموزان به مدرسه می‌برند، از همه محبوب‌تر است. طراحی کوله‌پشتی‌ها برای شانه، کتف و کمر دانش‌آموزان به شدت مناسب است. کوله‌پشتی کوییلو طرح جغد با کیفیت خوبی تهیه شده و طرح جذابی هم دارد. خوبی‌اش این است که هم جای کافی دارد و هم به وسیله زیپ‌های مختلف بخش‌های آن از هم جدا شده‌اند. فضای داخلی آن جایی مناسب لپ‌تاپ‌های کوچک و مینی لپ‌تاپ‌ها دارد. دو جیب در دو طرف برای نگهداری از قمقمه یا بطری آب معدنی در نظر گرفته شده. یک جیب بیرونی هم برای جا دادن خودکار، مداد، پاک‌کن، تراش و… در جلوی کوله قرار دارد که حتی می‌تواند جای جامدادی را هم بگیرد. داشتن بندهای قابل‌تنظیم، پد داخلی در بندها برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شانه و کمر و دوخت باکیفیت از دیگر ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود خرید این کوله‌پشتی کار درستی باشد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

محصولات مشابه در دیجی‌کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما