روند بخش داستانی Titanfall 2 را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

قسمت دوم بازی «تایتان‌فال» (Titanfall) شاید اولین تجربه‌ی سینمایی استودیوی بازی‌سازی Respawn باشد، اما با نگاهی به سابقه‌ی اعضای این استودیو، می‌توانیم سطح انتظارات‌مان را از بخش داستانی «تایتان‌فال ۲» بالا ببریم؛ هر چه باشد، سازندگان سابق «ندای وظیفه: جنگاوری نوین» (Call of Duty: Modern Warfare) و «جنگاوری نوین ۲» (Modern Warfare 2) ساخت تایتان‌فال ۲ را بر عهده دارند.

Titanfall 2 قرار است در روز ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی عرضه شود.

داستان قسمت دوم تایتان‌فال، بازی‌کننده‌ها در نقش «جک کوپر» قرار می‌دهد. کوپر که یک ارتشی است، می‌خواهد تایتان خودش را داشته باشد. تایتان‌ها در بازی تایتان‌فال، ربات‌های بزرگی هستند که افراد در جنگ از آن‌ها استفاده می‌کنند. با این حال، استودیوی بازی‌سازی Respawn قرار نیست تمام مدت، بازی‌کننده‌ها را در یک تایتان قرار دهد. داستان تایتان‌فال ۲ طوری ساخته شده است تا بازی‌کننده‌ها به صورت متعادل، هم پیاده مبارزه کنند و هم سوار تایتان شوند.

Titanfall-1

شرکت بازی‌سازی الکترونیک‌آرتز، قسمت دوم تایتان‌فال را برای اولین بار در کنفرانس E3 امسال خود به صورت تمام و کمال معرفی کرد.

در حالی که شماره‌ی اول تایتان‌فال، یک بازی انحصاری ایکس‌باکس بود، قسمت دوم آن روی تمام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. Titanfall 2 قرار است در روز ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی، روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

می‌توانید در ادامه، تریلر جدیدی که از روند بخش داستانی تایتان‌فال ۲ منتشر شده را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: PlayStation.com

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. وحید

    به نظر امیدوار کننده هست خلاف روند فعلی بعضی بازی ها

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما