آیفون SE بعدی احتمالا شهریور رونمایی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون SE 2

دیروز به لطف شرکت Olixar، سازنده‌ی قاب‌های موبایل، توانستیم طراحی مدل بعدی گوشی آیفون SE 2 را ببینیم. این مدل جدید از گوشی نسبتا ارزان‌تر اپل از نظر ظاهری شبیه به آیفون X خواهد داشت. با دیدن طراحی آیفون SE 2 هم‌چنین می‌توانیم بگوییم که اپل قرار است طراحی تمام آیفون‌های امسال خود را شبیه به آیفون X کند.

اپل احتمالا مدل جدید آیفون SE را در مراسم سالانه‌ی خود در شهریور و در کنار آیفون‌های جدید و اصلی خود، معرفی خواهد کرد.

امروز اطلاعاتی از زمان رونمایی و عرضه‌ی آیفون SE 2، که فعلا به اسم آیفون SE 2018 هم شناخته می‌شود، کسب کردیم؛ اطلاعاتی که توسط شرکت‌های سازنده‌ی لوازم جانبی موبایل به بیرون درز کرده‌اند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، اپل هنوز تولید iPhone SE 2018 را شروع نکرده است؛ یعنی قرار نیست به این زودی‌ها شاهد عرضه‌ی گوشی باشیم.

در واقع، این گزارش جدید می‌گوید که طراحی iPhone SE 2018 حتی هنوز نهایی نشده است؛ طوری که اپل هنوز مطمئن نیست که آیا می‌خواهد یک دوربین TrueDepth و قابلیت Face ID را روی این گوشی قرار دهد. ممکن است حتی در نسخه‌ی نهایی، با ظاهری شبیه به مدل قبلی مواجه شویم.

گفته شده که اپل هم‌چنین مشغول بررسی امکان بزرگتر کردن اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش مدل جدید آیفون SE است.

شایعات منتشر شده به این موضوع اشاره دارند که اپل احتمالا مدل جدید آیفون SE را در مراسم سالانه‌ی خود در شهریور و در کنار آیفون‌های جدید و اصلی خود، معرفی خواهد کرد.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما