سامسونگ گلکسی +S7 edge هم در راه است

۱۴ تیر ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سال گذشته شرکت سامسونگ برای هواداران گوشی‌هایی که صفحه‌نمایش‌های بزرگ دارند یک مدل از سامسونگ گلکسی S6 edge را با صفحه‌نمایش بزرگتر به بازار عرضه کرد. این گوشی که سامسونگ گلکسی +S6 edge نام داشت نیم اینچ بزرگتر از صفحه‌نمایش ۵.۱ اینچی S6 edge بود. در عین حال سال گذشته صفحه‌نمایش مدل‌های S6 و S6 edge هم اندازه بودند در حالی که امسال گوشی گلکسی S7 با صفحه‌نمایش ۵.۱ اینچی و گوشی گلکسی S7 edge با صفحه‌نمایش ۵.۵ اینچی به بازار عرضه شدند. به این شکل هنوز مشخص نبود که آیا مدل پلاس سامسونگ گلکسی S7 edge هم به بازار عرضه می‌شود یا نه. این موضوع تا به حال مشخص نبود اما اخیرا یک وبسایت که به فروش لوازم جانبی موبایل می‌پردازد محافظ صفحه‌نمایش و قاب بدنه گوشی برای مدل +S7 edge را در وبسایت‌اش درج کرده است.

7plus

البته به جز این مورد اطلاعات دیگری درباره ویژگی‌های این مدل جدید در دست نیست. انتظار می‌رود که +Galaxy S7 edge مثل گوشی سال گذشته سامسونگ صفحه نمایش ۵.۷ اینچی داشته باشد.

براساس برخی حدس و گمان‌ها +Galaxy S7 edge روز ۱۲ مرداد همزمان با معرفی نوت ۷ رونمایی خواهد شد. این را هم اضافه کنیم که وبسایت مذکور صرفا این قاب‌ها و محافظ‌ها را در سایت‌اش درج کرده اما آنها را موجود و قابل خرید نکرده است.

‌‌

منبع: PhoneArena

‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه